تاریخ: ۲۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
ماجرای ناراحتی وزیر ارتباطات  از مجری خبر ها سیما چه بود؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احمدرضا تهرانی گوینده خبر ها سیما با انتشار یافتن پستی در صفحه اینستاگرام خود به حاشیه‌ی رخ داده در قسمت تحریریه تفضیل خبر ها شبکه یک سیما […]

دعوای وزیر ارتباطات با مجری خبر ها سیمابه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احمدرضا تهرانی گوینده خبر ها سیما با انتشار یافتن پستی در صفحه اینستاگرام خود به حاشیه‌ی رخ داده در قسمت تحریریه تفضیل خبر ها شبکه یک سیما با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که شب گذشته در برنامه گفت‌وگوی ویژه‌ی خبری دو سیما حاضر شده بود، بعد از انتهاء برنامه در استودیو به سراغ احمدرضا تهرانی و سیدمحمد موسوی رفت و از واقعهی حضورش در قسمت تحریریه تفضیل خبر ها شبکه یک سیما در پیش از دوران وزارت خود یاد کرد.

سیدمحمد موسوی مجری تحریریه تفضیل خبر ها شبکه یک سیما بود و قرار بود که آذری جهری بعنوان معاون زمان وزیر ارتباطات در این برنامه حاضر گردد.

تهرانی در اینستاگرام خود درج کرد:

“ما دهه شصتی ها مطلوب بلدیم چگونه بعد از دعوا، دوستهای مطلوبی برای هم باشیم

ن: محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات جوان و محبوب دولت دوازدهم، یا بهتره بگم جوانترین وزیری که جمهوری اسلامی تا اکنون به خودش دیده، بعد از صحبتی مخصوص خبری امشب، یکراست اومد سراغ من و سیدمحمد موسوی . خاطره یک ماه پیش از وزیر شدن رو مطلوب یادش بود و برامون مو به مو تشریح کرد. هنگامی بعنوان معاون وزیر ارتباطات مهمان خبر ۲۱ بود و من بهشون بیان کردم: شما مهمان ما رو ندیدید؟ عنوان کرد: خودم هستم! بیان کردم: سر به سرمون نذار، شما که خیلی سنتون کمه. صحبت که تموم گردید سید به آقای جهرمی عنوان کرد: با همین دست فرمون برید جلو، ایشالا وزیر ارتباطات میشید. آقای جهرمی میگه ظهر همون روز ریاست جمهور تلفنی مبحث وزارت رو باهاش درمیون گذاشته و براش خیلی جذاب بود که شبش از زبان ما بشنوه”

دعوای وزیر ارتباطات با مجری خبر ها سیما

دعوای وزیر ارتباطات با مجری خبر ها سیما

دعوای وزیر ارتباطات با مجری خبر ها سیما

انتهای پیام /

هنگامی مجری خبر ها سیما آذری جهرمی را نشناخت