گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
لیگ ملت‌های والیبال ـ ارومیه‌| نحوه بلیت‌فروشی به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد

– اخبار استانها – مجید ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، در پاسخ به سئوالی در مورد برگز‌اری لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه اظهار داشت: برگزاری چنین تورنمنت‌هایی از هر لحاظ برای هر منطقه و شهری منشا خیر است. وی افزود: از نکات مثبت این مسابقات می‌توان به افزایش هماهنگی بین مسئولان و […]

– اخبار استانها –

مجید ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، در پاسخ به سئوالی در مورد برگز‌اری لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه اظهار داشت: برگزاری چنین تورنمنت‌هایی از هر لحاظ برای هر منطقه و شهری منشا خیر است.

وی افزود: از نکات مثبت این مسابقات می‌توان به افزایش هماهنگی بین مسئولان و پای کار آمدن مسئولان اشاره کرد؛ میزبانی از این رویدادها در نوع خود سبب شکوفایی والیبال شهرمان می‌شود و به نوبه خود سبب جلب شدن توجه بیش از پیش خانواده‌ها و جوانان به سمت ورزش به ویژه والیبال می‌شود.

لیگ ملت‌های والیبال ـ ارومیه‌| جدال برای صدرنشینی/جهنم غدیر ارومیه در انتظار روس‌هالیگ ملت‌های والیبال ـ ارومیه| دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان به روایت تصویرلیگ ملت‌های والیبال ـ ارومیه‌| پوریا یلی: جو سنگین سالن برد ایران مقابل لهستان را به ارمغان آورد

بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: شور و شوق ایجاد شده در بین والیبالی‌های ارومیه در طول این مسابقات سبب می‌شود تا نارضایتی‌ها از عملکرد والیبال و مسئولان مربوطه در چند سال گذشته تا حدودی فروکش کند و آینده خوبی را برای والیبال ارومیه متصور شد.

وی با انتقاد از نحوه بلیت‌فروشی تصریح کرد: مشکلات در این مورد سبب اعتراض فدراسیون هم دشه بود ولی چنین موضعی برای بار نخست در ارومیه اجرایی می‌شود که بروز چنین مشکلاتی نیز دور از انتظار نباید باشد.

ساداتی تأکید کرد: ناهماهنگی‌ها بیشتر به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد چرا که بیش از ۶ ماه از بلاتصدی ماندن این هیئت می‌گذرد.