تاریخ: ۱۲:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
لینک آژانس و مجموعه گردشگریتان در صفحه اول گوگل

 لینک برخی سایتهای آژانسهای مسافرتی  و مجموعه های گردشگری در صفحه اول گوگل دیده می شوند . قطعا این موجب جذب بازدید کننده بالا و فروش بشدت خوب آنهاست . چرا سایت و مجموعه شما در این جایگاه نباشد ؟؟؟ سایت بشدت قدرتمند راهنمای سفر در زمینه گردشگری به  آدرس https://mytourguide.ir با رتبه الکسای ۵۰۰۰ ایران را جهت دیده شدن خدماتتان […]

 لینک برخی سایتهای آژانسهای مسافرتی  و مجموعه های گردشگری در صفحه اول گوگل دیده می شوند . قطعا این موجب جذب بازدید کننده بالا و فروش بشدت خوب آنهاست . چرا سایت و مجموعه شما در این جایگاه نباشد ؟؟؟
سایت بشدت قدرتمند راهنمای سفر در زمینه گردشگری به  آدرس https://mytourguide.ir با رتبه الکسای ۵۰۰۰ ایران را جهت دیده شدن خدماتتان توسط مشتاقان گردشگری به شما پیشنهاد می کنیم . این سایت با محوریت موضوع گردشگری با بیش از ۲۵۰۰۰ بازدید روزانه وهمچنین ۲۱۶۰۰۰ صفحه ایندکس شده در گوگل به گواه سایت معتبر یوآرال ریت که در لینک روبرو قابل چک کردن می باشد :
جای مناسبی برای دیده شدن خدمات آژانسهای مسافرتی ، شرکتهای مهاجرتی و امور ویزا و وقت سفارت ، دفاتر اعزام دانشجو و پذیرش تحصیلی ، دفاتر و کاروانهای زیارتی ، هتلها و مکانهای اقامتی ،موسسات کرایه خودرو و سایتهای فروش بلیت و رزرو هتل و تالارها و برگراز کنندگان مجالس می باشد .

ما آفرهای ویژه ای با تخفیف ویژه برای مدت محدود برای شما در نظر گرفته ایم : تا در صفحه اول گوگل دیده شوید

۱٫ رپرتاژ آگهی دائمی : 

بهترین و هوشمندانه ترین نوع تبلیغات خدمات شماست . متنی به عنوان رپرتاژ ارسال می کنید که در سایت ما بصورت دائمی قرار می گیرد . ۵ عبارت یا کلمه کلیدی که قصد دارید در جستجوهای گوگل در صفحه اول دیده شوید را مشخص می فرمایید و آن ۵ عبارت به سایت شما لینک فالو می شوند . حسن این قضیه این است که این متن و لینکها دائمی خواهند بود و برای سایت شما بشدت موثر خواهند بود  و شما را به صفحه اول گوگل خواهند آورد. چون موضوع سایت ما گردشگری است، بازدیدکننده واقعی و هدفمند بصورت مستقیم برای سایت شما خواهند آورد . از طرفی در آن ۵ کیوورد جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل بشدت رشد خواهد کرد . رپرتاژ آگهی دائمی در این سایت قدرتمند در جشنواره آفر تابستانی ما به جای ۱۵۰ هزار تومان فقط و فقط با ۹۹ هزار تومان بصورت دائمی قرار خواهد گرفت . چند نمونه کوتاه از سایتهایی که از ما رپرتاژ گرفته و در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند در ادامه این مطلب برایتان ارائه شده است.
 
نمونه عبارتها و کیووردهای پرتکرار که با توجه به خواست شما شهر و کشورشان قابل تغییر می باشند و می توانند در داخل متن رپرتاژ آگهی دائمی به سایت شما لینک شوند عبارتند از : تور نوروز ۹۷ دبی ، تور تایلند ، تور لحظه آخری، تور ترکیبی ایتالیا و اسپانیا ، تور استانبول ارزان ،  تور پوکت تابستان ۹۷  ، رزرو هتل در مشهد ، رزرو بلیت چارتری ، رزرو هتل مالزی ، وقت سفارت انگلیس ، ویزای کانادا ، کاروان زیارتی کربلا ، تور سافاری ، تور طبیعت گردی، بهترین هتل کیش ، کرایه خودرو در کیش ، تالار پذیرایی در شیراز ، ویزا و پذیرش تحصیلی از استرالیا .
 

۲٫ تبلیغ متنی یا بک لینک یک ماهه و سه ماهه :

می توانیم بک لینک شما را با کیوورد مدنظرتان در سایتمان درج کنیم که در تمام صفحات سایت قرار گیرد . این نوع لینک بصورت یک ماهه و ۳ ماهه ارائه می گردد . بک لینک ۱ ماهه به قیمت ۱۰۵ هزار تومان و بک لینک سه ماهه با تخفیف با قیمت ۲۵۰ هزار تومان خدمت شما ارائه می گردد. تمام این قیمتها مشمول تخفیف آفر ویژه ما شده اند .

۳٫ تبلیغات بنری یک ماهه و سه ماهه :

می توانیم بنر شما را بصورت عمودی و ترجیحا با سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ در قسمت سمت چپ صفحات سایتمان قرار دهیم که با توجه به اینکه صفحات سایت بیش از ۲۵۰۰۰ بازدید در روز دارند بشدت احتمال دیده شدن بنر شما و وارد شدن بینندگان به سایت شما وجود خواهد داشت . قرار دادن بنر شما در تمام صفحات سایت ما بصورت تبلیغ بنری ۱ ماهه ، فقط  ۱۵۰ هزار تومان و تبلیغ بنری ۳ ماهه شامل تخفیف شده و با ۱۰۰ هزار تومن تخفیف فقط با ۳۵۰ هزار تومان ثبت می گردد .

 این مطلب را هم بخوانید : تبلیغات و رپورتاژ

نمونه سایتهایی که با رپرتاژ سایت ما به صفحه اول گوگل رسیده اند :

 
۱٫ آژانس سالیان سفر با قرار دادن رپرتاژ آگهی دائمی در سایت ما در جستجوی عبارت ” وقت سفارت انگلستان ” به رتبه ۳ در صفحه اول گوگل رسیده است که به راحی با جستجو در گوگل می توانید مشاهده فرمایید : لینک رپرتاژ آژانس سالیان سفر در سایت ما
۲٫ سایت tourtokish.com در جستجوی عبارت ” ارزانترین هتل های کیش ” به رتبه ۱ در صفحه اول گوگل رسیده : لینک رپرتاژ سایت تور تو کیش در سایت ما
۳٫ سایت دیجی چارتر در جستجوی عبارت ” ارزانترین بلیت هواپیما ” که رقابت در این عبارت بشدت بالاست و به رتبه ۶ صفحه اول گوگل رسیده است : لینک رپرتاژ آگهی سایت دیجی چارتر در سایت ما
رقابت در کلمات کلیدی مربوط  به فروش بلیط بشدت بالاست و برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید میلیونی خرج کرد . ولی ما این کار را با قرار دادن رپرتاژ فقط با ۹۹ هزار تومان برای شما انجام می دهیم .
چرا شما جای این سایتها به موفقیت نرسید ؟
در صورت تمایل و نیاز به مشاوره با ما با ایمیل زیر تماس حاصل فرموده یا با  تلگرام ما در ارتباط باشید : 
تلگرام:
  
ایمیل :

info@mytourguide.ir