گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
لیفت سیاست روی تخته وزنه برداری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، از انجایی که تنها ۱۱ روز دیگر رقابت های وزنه برداری قهرمانی دنیا به میزبانی ایالات متحده شروع خواهد گردید، ولی تاکنون تکلیف اعزام وزنه برداران کشورمان به این مسابقات مشخص نیست. ملی پوشان کشورمان هشتم مهرماه برای انجام گفت و گو و کارها اداری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، از انجایی که تنها ۱۱ روز دیگر رقابت های وزنه برداری قهرمانی دنیا به میزبانی ایالات متحده شروع خواهد گردید، ولی تاکنون تکلیف اعزام وزنه برداران کشورمان به این مسابقات مشخص نیست. ملی پوشان کشورمان هشتم مهرماه برای انجام گفت و گو و کارها اداری دریافت ویزا به امارات سفر کرده بودند، ولی اکنون و با وجود گذشت از ۴۵ روز تاکنون خبری از صادر کردن ویزا نیست تا حاضر بودن تیم کشورمان در مسابقات بین المللی در هاله ای ازبهام باشد.

ولی اکنون از انجایی که چند روز دیگر قرار هست وزنه برداران پُرامید کشورمان در مسابقات بین المللی روی تخته بروند و افتخارآفرینی کنند؛ تاکنون خبری از صادر کردن ویزا نیست که این مبحث اعضای تیم و مدیران فدراسیون را با نگرانی هایی جدی مواجه کرده تا نتوانند با تمرکز قدر کفایت تمرینات را دنبال کنند. 

  شاید هم بالاخره و در روزهای آخر آمریکایی ها عمل به صادر کردن ویزا برای تیم کشورمان کنند، ولی این مبحث موجب وارد شدن استرس به تیم ملی می گردد تا نتوانند با برنامه ریزی شایسته آمادهی حاضر بودنی نیرومند در این مسابقات گردند. شاید هم میزبان بخواهد با عدم صادر کردن ویزا برای بعضی از اعضای تیم عمل به آسیب زدن به ترکیب تمام تیم ملی کشورمان گردد تا تیم ایران نتواند با قدرت تمام روی تخته برود.