گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۳:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
لغو پرواز بیرجند- کیش به سبب به صرفه نبودن/ این پرواز به زاهدان جابه جا می شود

اولین پرواز بیرجند – کیش چهارم آذرماه سال کنونی از فرودگاه بیرجند انجام گردید اما حالا پس از گذشت ۱۲ روز از بازنمایی این پرواز اخباری مبنی بر لغو پرواز بیرجند – کیش از فرودگاه بیرجند شنیده شده هست. هادی سلامی، مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی، در صحبت با خبرنگار خاورستان،  وی اضافه کرد: تاکنون تصمیمی برای […]

اولین پرواز بیرجند – کیش چهارم آذرماه سال کنونی از فرودگاه بیرجند انجام گردید اما حالا پس از گذشت ۱۲ روز از بازنمایی این پرواز اخباری مبنی بر لغو پرواز بیرجند – کیش از فرودگاه بیرجند شنیده شده هست.

هادی سلامی، مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی، در صحبت با خبرنگار خاورستان، 

وی اضافه کرد: تاکنون تصمیمی برای انجام و یا کنسل شدن پروازهای بیرجند – کیش گرفته نشده و سازمان هواپیمایی کشور پاسخی نداده هست.

محمد بهمنش، مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق که متولی انجام پروازهای بیرجند – کیش هست، در صحبت با خبرنگار خاورستان، محمد بهمنش، مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق که متولی انجام پروازهای بیرجند – کیش هست، در صحبت با خبرنگار خاورستان،گفت: چند سال هست که دنبال کننده برای پرواز از بیرجند به طرف کیش هستم.

وی اضافه کرد: دو هفته قبل در نهایت نخستین پرواز بیرجند- کیش از فرودگاه بیرجند انجام گردید.

وی اقرار کرد: از این روی تصمیم گرفته ام که پروازهای بیرجند – کیش را شرکت سایه گستر شرق را  لغو و پرواز به طرف زاهدان دارا باشیم.

بهمنش گفت: آخرین پروازی که از بیرجند به کیش خواهد رفت ۲۵ آذر ماه هست و دیگر پس از ان پروازی از جانب شرکت سایه گستر شرق نخواهیم داشت؛ این پرواز بازگشتیاز کیش به طرف بیرجند نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه نامه برای لغو پروازهای بیرجند – کیش ازطرف شرکت سایه گستر شرق به فرودگاه بیرجند داده ام، گفت: تا به حال سازمان هواپیمایی کشور با درخواست من مبنی بر لغو پرواز بیرجند – کیش موافت نکرده هست.

مدیر شرکت هواپیمایی سایه گشتر شرق گفت: اگر شرکت کیش ایر هزینه پرواز را تقبل کند من هم پرواز را لغو نخواهم کرد و ادامه می‌دهم؛ اما اگر شرکت کیش ایر در راستای پرداخت هزینه ها مشارکت نداشته باشد من پرواز را کنسل خواهم کرد.

بهمنش گفت: اگر با انجام پرواز بیرجند- زاهدان هم موافقت نشود شرکت سایه گستر شرق، پرواز بیرجند -کیش را انجام نخواهد داد.

وی در انتهاء دو مرتبه تاکید کرد:درصورتی که شرکت کیش ایر با شرکت مشارکت دارا باشد و هزینه های پرواز را تقبل کند شرکت ما حاضر به ادامه مشارکت می باشد در غیر این صورت که من مصصم به لغو پرواز کیش- بیرجند از جانب شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق هستم  و از سویی هم شرکت ایر کیش به دنبال اکتساب درآمد هست و بعید می‌دانم که با درخواست ما برای پرداخت هزینه های پرواز بیرجند- کیش موافت کنند.