گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
لطفا به پایانه های مسافربری نروید!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز، منحصرا کافیه خریدهای غیرحضوری را آزمون کنید و حتما با یکبار خرید غیرحضوری، خود شما دیگه هیچوقت برای خرید بلیط به پایانه های مسافربری نمیرید منحصرا کافیه به چند نکته دقت کنید. سر مجال بلیط خودتون رو خرید کنین.   خرید آنلاین خیلی راحته. تنها کافیه در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز،

منحصرا کافیه خریدهای غیرحضوری را آزمون کنید و حتما با یکبار خرید غیرحضوری، خود شما دیگه هیچوقت برای خرید بلیط به پایانه های مسافربری نمیرید منحصرا کافیه به چند نکته دقت کنید.

11111111

سر مجال بلیط خودتون رو خرید کنین.

  خرید آنلاین خیلی راحته. تنها کافیه در اینترنت جستجو کنین تا سایت های فروش بلیط را پیدا کنین. برای مثال با سایت پایانه ها، می تونین  از خونه به راحتی بلیط اتوبوس  برای مثال با سایت پایانه ها، می تونین  از خونه به راحتی بلیط اتوبوس سفر خودتون رو بخرین.  علاوه بر امکان خرید بلیط از سایت، شما میتونین از اپلیکیشن موبایل پایانه ها بکارگیری کنین و همراه سفر پایانه ها  علاوه بر امکان خرید بلیط از سایت، شما میتونین از اپلیکیشن موبایل پایانه ها بکارگیری کنین و همراه سفر پایانه ها رو دانلود کنین و از مسیر تلفن همراه بلیط مورد نظرتون رو بخرین. تنها کافیه پایانه

 

    2.     2.

  بلیط خودتون رو با خوب ترین و شایسته ترین نرخ بخرین.  هنگام جستجو در گوگل از نخستین سایتی که به چشمتون میاد بلیط خودتون رو نخرین.

 

  3. در سایت پایانه ها شما میتونین با فیلتر کردن دستاورد جستجو خوب ترین و ارزان ترین اتوبوس رو انتخاب و بلیط بخرین.

با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به آسان ترین و امن ترین شیوه وجه بلیط را پرداخت کنین.

22222222

      4. 

یه نکته که ضروری هست بهش دقت کنید اینه که از سایت هایی بلیطتون را بخرید که اگر بعد از خرید بلیط به هردلیلی پشیمون گردیدید، بتونید به راحتی بلیط خودتون را باطل کنید و پولتون را پس بگیرید، سایت پایانه ها این اطمینان را به شما میده که در صورت کنسل کردن بلیط خود، وجه آن با در نظر گرفتن مقررات ابطال بلیط به حساب شما باز میگرداند.       4.   اطلاعات بلیط خود را در وقت سیر همراه برخوردار باشید. در خرید های اینترنتی این نکته خیلی مهمه که اطلاعات بلیطی که خرید میکنین را همراه خودتون برخوردار باشید.

3333333

 اگر قصد خرید بلیط اتوبوس از سایت پایانه ها را دارید به مورد ها زیر دقت نمایید:

در موقع خرید بلیط به جنسیت صندلی کناری دقت کنین پیامد عدم دقت بر عهده مسافر خواهد بود.

 

payaneha.com