گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
لشکرکشی بازیگران کمدی منحصرا برای ۱۰ نفر بیننده

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، فیلم سینمایی "وای آمپول" به کارگردانی "علیرضا محمودزاده" اکران سراسری خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه هفته گذشته آغاز نموده و در سه روز افتتاحیه با شکستی سنگین در گیشه رو به رو شده هست. این فیلم علی رغم حضور پرتعداد بازیگران چهره و مضمون […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

فیلم سینمایی "وای آمپول" به کارگردانی "علیرضا محمودزاده" اکران سراسری خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه هفته گذشته آغاز نموده و در سه روز افتتاحیه با شکستی سنگین در گیشه رو به رو شده هست.

این فیلم علی رغم حضور پرتعداد بازیگران چهره و مضمون کمدی خود تاحالا تنها موفق به فروشی معادل ۱۲۴ هزار تومان شده هست که اگر میانگین بلیت را ۱۵ هزار تومان در نظر بگریم این اثر حدوداً ۱۰ نفر مخاطب را طی سه روز به سینما‌ها کشانده هست.

شهرام قائدی، علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند، سارا روستاپور، مسعود غزنچای، محسن روشن، سعید کاظم زاده، پارسیا شکوری، ژیار محمدزاده، سارینا صانع پرور، ملیسا ابراهیمی من جمله بازیگرهایی می باشند که در این فیلم سینمایی

نوع این اثر سینمایی و علاوه بر این ترکیب بازیگران اثر به شکلی بسیار تکراری تداعی کننده نسل فیلم‌های سوپرمارکتی کمدی هست که طبق معمول بدون هیچگونه کیفیتی تنها به تولید در پایین ترین زمان ممکن فکر می‌کردند. این فیلم نیز با همین فرمول و با همان ترکیب تکراری بازیگران راهی سینماها شده هست.

لشکرکشی بازیگران کمدی در فیلمی با با ده نفر مخاطب/فروش ۱۳۰ هزار تومانی وای آمپول در افتتاحیه

مخاطب امروز سینما اما با توجه به اینکه اکثریت آثار سینما را کمدی‌ها تشکیل داده‌اند اندکی دستش برای انتخاب اثر کمدی باز هست و تعداد مخاطب و فروش این فیلم به خوبی نشان داده که مخاطب های سینما دیگر هیچ علاقه‌ای به این نوع از کمدی سطحی ندارد.

این مطلبو از دست ندید!  بانکوک: ۸‌کاری که باید در این شهر انجام دهید!

د چکیده داستان این فیلم آمده هست: خانواده آمپول‌چی که تولیدکننده آمپول می باشند با وحشت فرزندان‌شان از آمپول رو به رو می‌شوند ولی سر انجام ورزش فوتبال

لشکرکشی بازیگران کمدی در فیلمی با با ده نفر مخاطب/فروش ۱۳۰ هزار تومانی وای آمپول در افتتاحیه

شاید اگر این اثر سینمایی در ژانر کودک ساخته می‌شد و در همان ژانر نیز به جذب مخاطب می پرداخت به موفقیت‌های خوب تر و بیشتری می‌رسید اما فیلم "وای آمپول" اثری کاملاً بی برنامه هست که نمی داند به کودکان پرداخت کند و یا برای جذب مخاطب شوخی‌های بزرگسال انجام دهد.

مشکل نبود فیلمنامه و علاوه بر این کارگردانی منسجم به خوبی در این فیلم سینمایی دیده می‌شود. کارگردانی اثر کاملاً متمرکز به بازیگران هست و جنس بداهه پردازی در فیلمنامه بشدت در جای جای اثر دیده می‌شود.

لشکرکشی بازیگران کمدی در فیلمی با با ده نفر مخاطب/فروش ۱۳۰ هزار تومانی وای آمپول در افتتاحیه

فروش پایین و به شکلی شکست سنگین اقتصادی فیلم "وای آمپول" نشان می‌دهد که دوران ساخت آثاری کمدی با این سطح کیفی به انتهاء دست یافته هست.