تاریخ: ۸:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
لزوم ریشه یابی لطمه های اجتماعی در محصلین/ نظارت والدین بر کارکرد محصلین در محیط مجازی کمرنگ است

مدیر تعلیم و پروراندن نطنز اضافه کرد: اولیا ضروری هست نظارت تمام بر فرزندان خود درباره ورود آنان به فضا های مجازی و بازی های رایانه ای برخوردار باشند ولی این نظارت بر کارکرد فرزندان از سوی خانواده ها زیاد کمرنگ شده هست. وی با اظهار این که والدینی که زیادتر زمان خود را در […]

مدیر تعلیم و پروراندن نطنز اضافه کرد: اولیا ضروری هست نظارت تمام بر فرزندان خود درباره ورود آنان به فضا های مجازی و بازی های رایانه ای برخوردار باشند ولی این نظارت بر کارکرد فرزندان از سوی خانواده ها زیاد کمرنگ شده هست.

وی با اظهار این که والدینی که زیادتر زمان خود را در محیط مجازی می گذرانند الگوی شایستهی برای بچه ها نیستند، گفته بود: پدر و مادری که بیبشتر زمان خود را در فضاهای مجازی در منزل سپری می کند توان ندارد الگوی شایستهی برای امر و نهی کردن به فرزندان خود باشد.

وی نبود پیوند رابطه ای شایسته میان والدین و بچه ها را عامل ارزشمند دیگر در گرایش بچه ها به محیط مجازی دانست و ابراز کرد: گاه پیوند رابطه ای میان والدین و بچه ها و اعضای خانواده با یکدیگر به اندازه ای ضعیف هست که بچه تائید مورد احتیاج خود را از محیط مجازی می گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  چشمه زیبا در طبیعت روستای "مرشون" + فیلم

وی گفته بود: برخوردار بودن آرامش و اداره استرس ها در خانواده باعث تندرستی بچه در محیط مجازی می شود و فراهم کردن محیط مشترک و احساسی بین والدین و بچه با اهمیت ترین احتیاج بچه ها برای برخوردار بودن حاضر بودنی سالم در محیط مجازی هست.

محمودی از نیروی انتظامی و پلیس فتا خواست تا با مجموعه تعلیم و پروراندن برای زیادتر آشنا کردن خانواده ها و محصلین با لطمه محیط مجازی مشارکت ضروری را برخوردار باشند.