تاریخ: ۲۱:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
لرزش دست را با این دمنوش ها معالجه کنید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه محیط مجازی خبرگزاری میزان، دست‌های ما به طور طبیعی در وقت ها بیداری، مبتلا یک لرزش زیاد خفیف و نامحسوس می باشند که انقباض و استراحت دلیل این لرزشِ زیاد خفیف هست. این لرزش صرفا هنگامی به مشکل مبدل می شود که نوشتن، به دست گرفتن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه محیط مجازی خبرگزاری میزان، دست‌های ما به طور طبیعی در وقت ها بیداری، مبتلا یک لرزش زیاد خفیف و نامحسوس می باشند که انقباض و استراحت دلیل این لرزشِ زیاد خفیف هست. این لرزش صرفا هنگامی به مشکل مبدل می شود که نوشتن، به دست گرفتن استکان چای یا استفاده از قاشق و چنگال برایتان سخت می‌شود.

 

چای بابونه 

 

 

برای تامین چای بابونه، یک قاشق غذا خوری گل بابونه را در یک فنجان بریزید پس از ان آب گرم را به آن اضافه کنید و اذن دهید که به مدت پنج تا ۱۰ دقیقه دَم بکشد. چای را صاف و هر روز ۲ تا سه فنجان از آن را میل کنید.

 

 لرزش دست را با این دمنوش ها معالجه کنید

چای اسطوخودوس

 

  اسطوخودوس یک معالجه طبیعی موثر برای لرزش دست‌ها هست.

 

اسطوخودوس علاوه بر این علت کاهش اضطراب و استرس اشخاص نیز می‌شود.

 

برای تامین چای اسطوخودوس، سه قاشق غذاخوری از گل‌های جدید این گیاه یا یک قاشق و نیم از اسطوخودوس خشک شده را به ۲ فنجان آب گرم اضافه کنید و اذن دهید که به مدت پنج دقیقه دَم بکشد.

 

چای سنبل الطیب

 

 

برای تامین چای سنبل الطیب، یک قاشق چای‌خوری ریشه سنبل الطیب خشک شده را در یک فنجان آب گرم بریزید و اذن دهید که به مدت ۱۰ دقیقه دَم بکشد پس از ان چای را صاف و میل کنید.

 

منبع: باشگاه  خبرنگاران