تاریخ: ۱۴:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

  مجموعه ی سیب ۳۶۰ تمام نیازهای مشتریان برای یک توصیه غذای هیجان انگیز را شناسایی و مرتفع کرده است. اما وقتی مردم در مورد ی غذای سالم سخن می کنند؛ بر اساس مرسوم منظورشان پیتزا و ساندویچ نیست. اماباید بدانید که خوردن پیتزا و ساندویچ برای بدن شما مزایای فراوانی دارد. انتخاب صحیح مواد […]

 لذت و هیجان خرید پیتزا از سیب 360

مجموعه ی سیب ۳۶۰ تمام نیازهای مشتریان برای یک توصیه غذای هیجان انگیز را شناسایی و مرتفع کرده است.

اما وقتی مردم در مورد ی غذای سالم سخن می کنند؛ بر اساس مرسوم منظورشان پیتزا و ساندویچ نیست. اماباید بدانید که خوردن پیتزا و ساندویچ برای بدن شما مزایای فراوانی دارد. انتخاب صحیح مواد اولیه و تازگی و تندرستی آنان و استفاده ی کمتر از سوسیس و کالباس و گوشت های فرآوری شده و کم وزن پخت سالم دقیقا همان اموری می باشند که سیب۳۶۰ آنان را به مطلوبی انجام داده است.

زمانی که پس از کلنجار رفتن با نفس و ندای کم وزن پختن این غذاها و مواد اولیه ی آن تاثیر فراوانی روی مبدل کردن آنان به یک غذای سالم دارد.) دعا دعا می کنید که اکنون که رژیم را کنار گذاشته اید، دست کم ) دعا دعا می کنید که اکنون که رژیم را کنار گذاشته اید، دست کم خوشمزه ترین پیتزای شهر را توصیه بدهید. شاید بخواهید روی بشقاب پرنده ی پیتزایی خود بنشینید و اذن دهید طعم آن پیتزا شما را تا ایتالیا یا ایالات متحده ببرد.

خیلی آسان و با تخفیفسفارش دهید

بسیار خب به سایت سیب۳۶۰ بروید؛ روی قسمت سفارش آنلاین کلیک کنید و بله! به جهانی نقاشی های رنگارنگ سیب۳۶۰ دوست دارید هیجان انگیز باشد یا شاید دوست دارید ترکیبش شما را سورپرایز کند. شاید بخواهید روی بشقاب پرنده ی پیتزایی خود بنشینید و اذن دهید طعم آن پیتزا شما را تا ایتالیا یا ایالات متحده . بله منحصرا با یک اشاره؛ در کنار محتویات می پروتئین، چربی و کالری غذاها را قیاس کنید و خوب ترین گزینه را انتخاب کنید.خرید از سیستم ی سیب آنلاین ابزارها ویژه ای مثل اعطای ارزش بنابر میزان خرید، ارسال رایگان در نخستین خرید و رویت دقیق منو و مواد تشکیل دهنده غذاها را دارد.

با معیت سالاد، وعده ی غذایی خود را سالم تر کنید

به مغزتان وقت بدهید تا با تماشای پیتزاها، برگرها، ساندویچ ها و سالادها نظر غدد چشاییتان را در مورد ی غذاها بپرسد. اشاره گر موس شما روی هر غذایی که برود؛ تمام محتویاتش برایتان به ارائه در می آید. از سمتی سالاد معده ی شما را پر می کند.

ثبت نام ساده

بله منحصرا با یک اشاره؛ در کنار محتویات میتوانید اطلاعات ارزش غذایی چیزی را که انتخاب کرده اید را هم نگاه کنید. آدرس تان را بنویسید و روی نقشه شرائط خود را مشخص کنید پروتئین، چربی و کالری غذاها را قیاس کنید و خوب ترین گزینه را انتخاب کنید. سیب ۳۶۰ برخورداری پایبندی هست که طعم و کیفیت واحدی را در تمام شعبات ارائه کند.

پیشنهاد شگفت انگیز بات تلگرام سیب۳۶۰

بات تلگرام سیب۳۶۰ با اضافه کردن یک سالاد به توصیه خودتان آن را تکمیل کنید و سبد غذایی خود را سالم تر کنید. انتخاب سالاد محتوای وعده ی غذایی شما را غنی خواهد کرد و چربی را کم شدن می دهد. مزیت کار کردن با بات تلگرام سیب ۳۶۰دکمه ی ایده شگفت انگیز استکه اگر خوش شانس باشید به شما یک علاوه بر این پیام های مرتبط به سراغ گرفتن توصیه روی بات برای شما ارسال می شوند.

تکمیل سفارش

توان دارید مبلغ غذایتان را به صورت نقدی در مکان پرداخت کنید و یا آن را از مسیر اینترنت بپردازید.

اگر مستقر تهران ، پردیس وکرج هستید، توان دارید به سه شیوه غذای خود را تحویل بگیرید:

۱٫ برایم بفرست

۲٫ میام می گیرم

۳٫ میام می خورم

پس از انتخاب نوع تحویل و نوع پرداخت، توصیه خود را تکمیل کنید و در کمترین وقت محتمل یکی از لذیذترین غذاها را به بدن خود هدیه بدهید.

سفارش اختصاصی برای کودکان

تماشای خرسندی بچه ها موقع خوردن یک غذای خوشمزه،هم برای خانواده های آنان و هم برای مجموعه ی سیب ۳۶۰ لذت قسمت است؛ ولی سلامت بچه ها دغدغه ی کلیدی خانواده ها و سیب ۳۶۰ است.به همین سبب متخصصین تغذیه و تیم فنی سیب ۳۶۰ تصمیم به تامین ی پیتزا با فرمولی خاص گرفتندکه کالری پایین و ارزش غذایی بالایی داشته باشد.سیب زمینی سرخ شدهو آبمیوه ی طبیعی بدون مواد نگهدارنده مکمل های علاوه بر این برای تشویق بچه هاییکه غذای خود را تمام نمی خوردند، پاداش های جالب و با کیفیتی به این بسته ها سیب . بسته ی هیجان انگیز غذای بچه سیب با ظاهری جالب و کیفیتی بالا روز شنبه ۱۳ آبان ماه به مناسبت روز دانش آموز در جشنی با عنوان پرده برداری از غذای کودکارائه این بسته با استقبال بچه ها رو به رو شد.

سیب ۳۶۰ به زودی در تمام ایران

مجموعه ی سیب ۳۶۰ الان با ۲۲ الان زیرساخت های استراتژیک برای پیشرفت پیتزا سیب تا ۲۰۰ شعبه در ایران فراهم شده استو به زودی امکان چشیدن طعم یک پیتزای خوشمزه و با کیفیت در شعب پیتزا سیب برای تمام مردم ایران فراهم خواهد شد.