لذت زمستان در شهر چشمه‌های بهشتی + تصاویر

0
اشتراک

لذت زمستان در شهر چشمه‌های بهشتی + تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره زمستانی سرعین که عصر امروز با استقبال باشکوه مردم از نقاط مختلف کشور روبه‌رو شد به سرمای زمستانی سرعین چهره شاداب و بهاری بخشید و گردشگران داخلی را متحیر کرد.

چهارمین جشنواره زمستانی سرعین در حالی با حمایت بخش خصوصی، اصناف و بازاریان، جامعه هتل‌داران و شهرداری سرعین برگزار می‌شود که به گفته فرماندار سرعین قرار است این جشنواره به طور منظم و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در شهرستان سرعین خودنمایی کند که این امر رضایت همه‌جانبه مهمانان داخلی و خارجی را به دنبال خواهد داشت.

امسال زمستان سرعین با برگزاری جشنواره زمستانی حال و هوای خاصی به خود گرفته است به طوری که در روز افتتاحیه این جشنواره شور و نشاط مردم گویای این واقعیت بود و یقیناً با اجرای چنین برنامه‌هایی در سرعین خاطرات خوشی برای خانواده‌های ایرانی ثبت خواهد شد.

چهارمین جشنواره زمستانی سرعین در روز اول افتتاحیه میزبان صدها گردشگر ایرانی از نقاط مختلف کشور بود که برای به ثبت رساندن لحظات خوش در کنار خانواده و در اوج سرمای زمستان به این شهرستان سفر کرده بودند و خوشحالی و خنده در چهره تک تک این افراد مشهود بود و موج می‌زد.

در مراسم افتتاح این جشنواره هنرمندان سینما و تلویزیون کشور از جمله سروش جمشیدی و نفیسه روشن بازیگر فیلم و سریال، حسین رفیعی مجری تلویزیونی، رحیم شهریاری خواننده آذری زبان و… حضور داشته و به هنرنمایی پرداختند.

با وجود برگزاری این مراسم در هوای ابری و سرد و نیز وزش شدید باد استقبال گسترده مردم و گردشگران را به همراه داشت.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، شهرستان سرعین در ۲۵ کیلومتری جنوب اردبیل واقع شده است که به علت داشتن چشمه‌های آبگرم فراوان شهرت دارد و از مناطق بکر گردشگری استان اردبیل محسوب می‌شود که همه‌ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی است.

شهر توریستی سرعین با مساحتی حدود ۴۰۰ هکتار در ۲۸ کیلومتری از مرکز اردبیل واقع شده است که به دلیل نزدیکی به مرکز استان فرصتی مناسب برای بازدید عموم مردم از این شهرستان است.

شهرستان سرعین دارای بیش از ۲۲ چشمه‌های آبگرم است که همین امر دلیل تمیز یافتن این شهرستان با سایر شهرستان‌های استان است و سرعین به دلیل دارا بودن آبگرم‌های درمانی سرد و گرم در ایران به عنوان اولین شهرستان با قابلیت جذب گردشگران از لحاظ آب‌های گرم محسوب می‌شود.

—————————

گزارش از سینا بندعلیزاده

—————————

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.