تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
لاهیجان زیباترین پاییز جهان را دارد +عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از «لاهیجان»، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ ، شهر زیبا و دیدنی لاهیجان، با تاریخی کهن، چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و همجواری با یکی از قلل کشور از زیباترین مناطق گردشگری در شمال […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از «لاهیجان»، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ ، شهر زیبا و دیدنی لاهیجان، با تاریخی کهن، چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده و همجواری با یکی از قلل کشور از زیباترین مناطق گردشگری در شمال هست که جمع بسیاری از مسافران را در ایام متفاوت سال، به ویژه روزهای نوروز و ایام فصل تابستان، به ضیافت فرا می‌خواند.

در قسمت شرقی شهرستان لاهیجان، یکی از زیباترین کوه‌های شمال کشور واقع هست که به «شیطان کوه» آوازه یافته هست. « «شاه‌نشین کوه» نام سابق این جاذبه‌ی گردشگری طبیعی هست که در سابق برکه‌ای به طول ۷۰ متر و عرضی بالغ بر ۲۰۰ متر در برابر آن قرار داشت.

یکی از زیباترین مناطق گردشگری در شهرستان لاهیجان، در دامنه‌ی «شیطان کوه» و در قسمت شرقی لاهیجان واقع هست که به «استخر لاهیجان» آوازه یافته هست.

این مطلبو از دست ندید!  یک سرتشی و دو بهله دلیجه در استان بوشهر در طبیعت رهاسازی گردید

این منطقه از لاهیجان که به نظر می‌ر سید به فرمان «شاه عباس صفوی» ساخته شده، دوست داشتنی گردشگران و مردم جایی هست و به طور مستمر شمار بسیاری از مسافران از آن دیدن می‌کنند که البته چندسالی هست به سبب فروش به قسمت خصوصی درب آن حتی به روی شهروندان نیز بسته هست.