گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، سفر با هواپیما و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما از جمله نکات ضروری که همه ی افراد هنگام سفر نگرانی ها و سوالاتی در مورد این نوع مسائل دارند . قبل از سفر شما همه ی اقدامات لازم به سفر را از قبل پیش بینی می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

سفر با هواپیما و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما از جمله نکات ضروری که همه ی افراد هنگام سفر نگرانی ها و سوالاتی در مورد این نوع مسائل دارند . قبل از سفر شما همه ی اقدامات لازم به سفر را از قبل پیش بینی می کنید و انتخاب بهترین وسیله ی نقلیه برای سفر نیز از جمله دیگر دغدغه ی گردشگران و مسافران است . اگرچه راهکار های بیشتری برای سفر وجود دارد ولی استفاده از هواپیما یکی از مطلوب ترین و آسان ترین روش ها است زیرا در این صورت شما به سریع ترین روش ممکن به مقصد خود می رسید . قیمت بلیط هواپیما به عوامل گوناگونی بستگی دارد در این جا قصد آن را داریم که برخی از عواملی که سبب نوسان قیمت پروازها می شود را به طور کلی برای شما مطرح کنیم .

اولین مورد نوع کلاس پرواز و نوع ایرلاین که جزو اصلی ترین عامل ها در قیمت بلیط هواپیما است به همین دلیل در انتخاب بلیط هواپیما به این دو نوع حتما توجه کنید تا سفری پر هزینه تر از بودجه ی خود نداشته باشید . عامل دیگری که در قیمت بلیط هواپیما موثر است زمان پرواز شما است . این گزینه بسیار مهم است به گونه ای که با تغییر ساعات پرواز شما می توانید به طور قابل ملاحظه ای هزینه های پرواز را تغییر دهید . همچنین هنگام انتخاب مبدا و مقصد لیستی از پرواز ها در انتخاب شما قرار داده می شود در این حالت نکات ذکر شده در بالا را به طور دقیق مورد مقایسه قرار دهید تا بهترین بلیط هواپیما را خریداری کنید . بهتر است بدانید در صورت استرداد بلیط نیز هزینه ای متناسب با قوانین موجود و نسبت به ساعات بازمانده به زمان پرواز به شما بازگردانده می شود ولی این شرط برای بلیط های چارتری حاکم نیست .

بلیت

قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول

سفرهای بین تهران و استانبول از جمله سفر های پرتردد خارج از کشور می باشد . قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول برای این مسیر نیز با توجه به موارد ذکر شده متغیر شده است ولی همواره می توانید با اندکی ترفند ارزانترین بلیط متعلق به این مسیر را پیدا کنید . اگر چه در برخی ایام از جمله تعطیلات سال بلیط های چارتری بسیاری برای این مسیر در نظر گرفته می شود و بازار فروش این بلیط ها بسیار داغ است ولی بهتر است بدانید که در این ایام معمولا قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول چارتری با سیستمی  تقریبا یکسان است . در بلیط های چارتری فقط به گروه سنی زیر دو سال تخفیف داده می شود .

این مطلبو از دست ندید!  خبرنگارانی که کارت بلیتشان را نگرفته‌اند به ایستگاه امام خمینی (ره) مراجعه کنند

 امکان استرداد و کنسلی  بلیط ها چارتری  وجود ندارد . حتما سعی کنید که اقدامات مربوط به رزرو قیمت بلیط استانبول تهران  را از قبل انجام دهید زیرا در این صورت ایرلاین های زیادی برای انتخاب در دسترس شما خواهد بود و شما حق انتخاب بسیاری خواهید داشت و با این شرایط می توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول نصیب شما شود هواپیماهایی که در این مسیر تردد دارد شامل چندین ایرلاین داخلی و خارجی است که هر کدام از آنها امکانات رفاهی متفاوتی دارد . حتما قبل از انتخاب آن ها نیز امکانات مربوطه را مورد بررسی قرار دهید.

بلیت1

قیمت بلیط هواپیما مشهد

 قیمت بلیط هواپیما مشهد با توجه به زمان سفر شما و همچنین عوامل ذکر شده در قسمت بالا متغیر است . همچنین بهتر است بدانید اگرچه  قیمت بلیط هواپیمای چارتری از قیمت بلیط هواپیما ی سیستمی ارزانتر است ولی این مورد برای گروه سنی ۲ تا ۱۲ برعکس می باشد به طور قیمت بلیط های سیستمی برای این گروه سنی کمتر است در حالی که در بلیط های چارتری این قیمت یکسان است . و حتی ممکن است در برخی از موارد شما در یک بازه ی زمانی یکسان دو بلیط سیستمی و چارتری را به یک قیمت به دست آورید .

در چنین مواقعی سعی کنید که انتخاب شما بلیط سیستمی باشد زیرا در این صورت قیمت بلیط هواپیما مشهد شما با توجه به مورد ذکر شده در بالا به ذکر قابل ملاحظه ای کاهش دهید . در این حالت هزینه های شما برای سفر حتی با هواپیما به بسیار پایین خواهد  بود از آن جا که سفر به مشهد هر ساله به طور فزاینده توسط گردشگران و  زائران صورت می گیرد بلیط های چارتری فراوانی برای این مسیر وجود دارد .