گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، متنوع‌سازی و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما چند سالی هست بازار حمل‌ونقل هوایی کشور را با چالش‌های بنیادی رو به رو کرده هست. بر این اساس برای تعطیلات پیش‌رو بلیت مقاصد پروازی پُر درخواست ها برای مسافران من جمله مشهد، کیش و… سکینه الماسی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، متنوع‌سازی و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما چند سالی هست بازار حمل‌ونقل هوایی کشور را با چالش‌های بنیادی رو به رو کرده هست.

بر این اساس برای تعطیلات پیش‌رو بلیت مقاصد پروازی پُر درخواست ها برای مسافران من جمله مشهد، کیش و… سکینه الماسی نماینده عسلویه در مجلس چند روز قبل از نرخ ۸۰۰ هزار تومانی بلیت تهران-بوشهر انتقاد نموده و خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: «این سرویس‌دهی با این همه بی‌نظمی و دیرکرد و بهم‌ریختگی زیبنده آدم نیست. نرخ بلیت هواپیما در کشورهای همسایه را استعلام کنید تا بدانید در حوزه کاری شما چه به روزگار بوشهری‌ها آمده هست.»

»در حال حاضر بلیت پرواز تهران-بوشهر با نرخ حدود ۶۰۰ هزار تومان برای تاریخ ۱۲ خردادماه به فروش رسیده می‌شود. پروازی که قرار هست مسافران را در تاریخ مذکور از تهران به بوشهر جابه جا کند ذی ربط به ایران‌ایر هست.

این مطلبو از دست ندید!  لغو دریافت عوارض بلیت سینما‌ از سوی شهرداری/ اصفهان میزبان جشنواره فیلم کودک/ حواشی حضور خواننده قدیمی در یک فیلم

نرخ بلیت پرواز تهران-کیش هواپیمایی ماهان برای چهارشنبه ۵۸۵ هزار تومان و برای پنجشنبه این هفته ۵۴۰ هزار تومان هست. برای یکشنبه آینده (۱۳ خرداد) نرخ بلیت پرواز تهران-کیش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ۵۸۰ هزار تومان هست. البته نرخ بلیت هواپیمایی ماهان مسیر پرواز مذکور برای پنجشنبه هفته جاری (۱۰ خرداد ۹۷) ۶۱۵ هزار تومان هست.

نرخ بلیت پرواز تهران-مشهد به‌عنوان یکی از مقاصد پروازی پُر درخواست ها برای روز یکشنبه هفته آینده (۱۳ خرداد) ۵۵۰ هزار تومان برای هواپیمایی معراج و ۵۶۰ هزار تومان برای هواپیمایی ایران‌ایر هست. نرخ بلیت پرواز مشهد-تهران برای ۱۸ خرداد یعنی انتهاء تعطیلات چند روزه ۵۶۰ هزار تومان (ایران ایر) و ۶۰۰ هزار تومان (هواپیمایی معراج) هست.

نرخ بلیت پرواز تهران-کیش هواپیمایی کیش‌ایر برای ۱۴ خردادماه ۵۰۰ هزار تومان هست.