تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد

برترین ها – ترجمه از الهام مظفری: تمام ما تا هم حالا فهمیده ایم که کشور سیاره شمالی کشور عجیب و جذابی هست. این کشور مشخصا با سایر کشورهایی که می شناسیم متمایز هست. به نظر می رسد که آن ها در جهانی خودشان زندگانی می کنند، مقررات متمایز خودشان را دارند، به یک فرهنگ […]

برترین ها – ترجمه از الهام مظفری: تمام ما تا هم حالا فهمیده ایم که کشور سیاره شمالی کشور عجیب و جذابی هست. این کشور مشخصا با سایر کشورهایی که می شناسیم متمایز هست. به نظر می رسد که آن ها در جهانی خودشان زندگانی می کنند، مقررات متمایز خودشان را دارند، به یک فرهنگ کاملا متمایز خو گرفته اند و بیشترشان از آمریکایی ها متنفرند. مقررات کشور سیاره شمالی فراتر از تمام سامانه هایی می باشند که تا به حال دیده ایم، رهبرشان کیم جونگ اون قسم می خورد که این خوب ترین مسیر زندگانی هست.
در کشور سیاره شمالی محتمل ترین کاری که شهروندان توان دارند انجام دهند این هست که آرام باشند و هرچه به آن ها گفته می گردد گوش کنند. در حقیقت هرچیزی که کیم جونگ اون به عنوان قانون اظهار می کند مطلوب هست و ضروری هست صورت پذیرد. ولی بسیاری از این مقررات غیرمنطقی می باشند، مانند اینکه هیچکس دیگری در این کشور توان ندارد نام «کیم» برخوردار باشد، تکنولوژی منع شده هست و حتی ارتباط داخل کشور به دشواری محتمل هست.

سه نسل مجازات
در کشور سیاره شمالی قانون «سه نسل مجازات» وجود دارد و تنها سببی که مردم جهان این قانون را می دانند مردی به نام «شین دونگ هیوک» هست که در کمپ ۱۴ زندان کشور سیاره شمالی به جهان آمده هست.

 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد 
مجوز زندگانی در پایتخت
  پایتخت کشور سیاره شمالی پیونگ یانگ هست. ۵ ۵ میلیون نفر در این شهر زندگانی می کنند. شگفت انگیز هست، زیرا برای زندگانی در این شهر ضروری هست مجوز دولتی برخوردار باشید.   قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  افراد انگشت عده ای توان دارند از اینترنت بکارگیری کنند
ولی همانطور که توان دارید پیش بینی بزنید، در کشور سیاره شمالی این ها کالای اشرافی به حساب می آیند. علی الظاهر تنها کسانی که در این کشور به اینترنت دسترسی دارند کیم جونگ اون و بعضی از شهروندانی می باشند که برای انجام حرفه خود ضروری هست از کامپیوتر بکارگیری کنند. در حقیقت آن ها تنها ۲۸ وبسایت قابل دسترسی دارند که زیادتر آن ها روی آگاه نگاه برخوردار بودن شهروندان از اموری روز رهبرشان تمرکز دارند. دیگران دربردارنده سایت غذا می گردد که منحصرا فرمان غذاهای سنتی کشور سیاره شمالی را دارد و هر هنر و فرهنگی که در این شهر روند دارد؛ و تمام این سایت ها زیاد کم کیفیت می باشند.

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
تنها اشخاص خاصی توان دارند رانندگی کنند
  در کشور سیاره شمالی تنها مردان اذن رانندگی دارند؛ و بر اساس مرسوم منحصرا مدیران دولتی توان دارند رانندگی کنند. چند سال پیش عکسی در اینترنت انتشار یافته گردید که خیابان های زیاد خلوت کشور سیاره شمالی را نشان می داد. صحیح مانند زیادتر مقررات آن ها، این قانون هم واقعا سبب مطلوبی ندارد. این کشور درباره شهروندانی که قصد دارند کشورشان را رها کنند زیاد سختگیر هست. ولی در حقیقت حتی یک خودرو هم توان ندارد زیاد از کشور دور گردد.

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
تماس تلفنی بیرون از کشور مجاز نیست
  تلفن یکی دیگر از کالاهای اشرافی کشور سیاره شمالی هست. در کشورهای دیگر تلفن ها و شرکت های تلفن بسیاری می باشند که با هم رقابت می کنند. ولی در کشور سیاره شمالی حتی ابتدایی ترین تلفن های همراه هم وجود ندارد. آ آن ها از تلفن های ثابتی بکارگیری می کنند که به شدت کنترل می گردد و مقرراتی برای بکارگیری از تلفن دارند. یکی از این مقررات ارتباط جهانی را منع شده می کند.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری جذاب و دیدنی از طبیعت پاییزی در املش + فیلم

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
برای تعلیم و تحصیلات فرزندتان ضروری هست خرج کنید
  در این کشور اگر می خواهید فرزندان خود را به مدرسه بفرستید ضروری هست خرج بسیاری برای آن پرداخت کنید.
 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
پرهیز از کتاب مقدس
   کتاب مقدس در کشور سیاره شمالی نماد فرهنگ غرب هست و آن ها فرهنگ غرب را منع شده کرده اند. آ آن ها می ترسند که این کتاب روی شهروندان تاثیر بگذارد یا موجب دگرگونی مذهب آن ها به مذهبی گردد که در کشور سیاره شمالی پذیرفته شده نیست و این قانون را زیاد جدی می گیرند. کشور سیاره شمالی محلی برای آزمون کردن شانس نیست.
 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
اپل؟
   برندهای خاصی می باشند که به هیچ نرخی حق ندارند محصولاتشان را در کشور سیاره شمالی پخش کنند. شاید، چون آمریکایی می باشند کیم جونگ اون دوست ندارد با آن ها کار کند. همچنین، شهروندان کشور سیاره شمالی اطلاعات بسیاری در مورد فناوری ندارند. آ احتمالا حتی اگر این فرآورده ها در کشور سیاره شمالی هم به فروش دست یافته می گردید هم نمی موفق شدند آن را تامین کنند. این کشور به تکنولوژی بالای خودش افتخار می کند، ولی اگر گوشی هوشمند، اینترنت و … نداشته باشید چطور توان دارید مدرن باشید؟

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد
   فقط ادبیات سیاره شمالی
نداشته باشید چطور توان دارید مدرن باشید؟  درست مانند کتاب مقدس، ادبیات غرب هم در کشور سیاره شمالی پذیرفته شده نیست و تنها فروش و حفظ آثار ادبی مرتبط به کشور سیاره شمالی مجاز هست. اگر یک توریست به دلایل احمقانه کشور سیاره شمالی را به عنوان مقصدش انتخاب کند تمام کتاب ها و نوشته های مرتبط به کشورش را ضروری هست تحویل دهد.
 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
تلویزیون اصلا جذاب نیست
آ ولی در کشور سیاره شمالی اوضاع متمایز هست.
 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  هشتم ژوئن
   رهبر کشور سیاره شمالی تا هشتم ژوئن ۱۹۹۴ کیم سونگ دوم بود.

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  نباید بخوابید
ولی در کشور سیاره شمالی اگر در یک نشست خوابتان ببرد یا خمیازه بکشید واقعا غیرقانونی هست. وزیر دفاع کشور سیاره شمالی «هیون یونگ چول» به طور غیرمنتظره در نشست ای که از طریق کیم جونگ اون برگزار شده بود، خوابش برد.
 قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد  
شغل را دولت منصوب می کند
   واقعا ارزشمند نیست برای چه مدرسه می روید یا حتی شرائط مدرسه رفتن را برخوردار باشید، چون حرفه ها را دولت کشور سیاره شمالی تشخیص می کند.

قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد    هنگام آتش سوزی تصاویر را رهایی دهید
   این یکی از ارزشمند ترین مقررات کشور سیاره شمالی هست.  قوانین عجیب و غریبی که منحصرا در کشور سیاره شمالی وجود دارد