تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
قهرمان سابق آسیا در آستانه سقوط به لیگ دو/ فیفا یقه پاس را گرفت!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، بعد از آن که فیفا با اعمال حکم محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی این تیم را نقره داغ کرد تا جدیت خود را با باشگاه های بدهکار به رخ فوتبال ایران بکشد، این بار یقه پاس همدان را گرفت تا هر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، بعد از آن که فیفا با اعمال حکم محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی این تیم را نقره داغ کرد تا جدیت خود را با باشگاه های بدهکار به رخ فوتبال ایران بکشد، این بار یقه پاس همدان را گرفت تا هر دو باشگاه ایرانی که سابقه قهرمانی باشگاه‌های آسیا دارند با احکام قاطع فیفا نقره داغ شوند.

شکایت طلبکاران خارجی در تیم پاس همدان در لیگ برتر بازی کرد و عدم پرداخت این بدهی‌های خارجی باعث شد تا کمیته انضباطی فیفا با صدور حکمی این تیم را محکوم به کسر ۶ امتیاز از امتیازات امسالش کند.

با احتساب کسر این ۶ امتیاز، امتیازات پاس همدان در هفته نوزدهم به ۲۰ کاهش یافت تا در رده دهم جدول دوازدهم این مسابقات قرار گیرد. هرچند مسئولین باشگاه پاس نسبت به این رای اعتراض داشتند، اما احتمال این که رای فیفا شکسته شود بسیار کم است. 

این مطلبو از دست ندید!  ضرورت انجام آمایش زیست محیطی برای استقرار کلبه های شناور در تالاب انزلی