تاریخ: ۱۸:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
قطع شدن مچ دست کودک چهار ساله  سنندجی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی شهرداری سنندج، رامین اسدنژاد گفت: یکی از اتفاقات درناک که طبق مرسوم نیروهای این ارگان مکررا با آن رو به رو شده اند، گیرکردن دست کودکان در چرخ گوشت است. وی بیان کرد: متاسفانه امروز صبح کودک چهار ساله بر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی شهرداری سنندج، رامین اسدنژاد گفت: یکی از اتفاقات درناک که طبق مرسوم نیروهای این ارگان مکررا با آن رو به رو شده اند، گیرکردن دست کودکان در چرخ گوشت است.

وی بیان کرد: متاسفانه امروز صبح کودک چهار ساله بر اثر بی احتیاطی والدین دست خودش را به داخل چرخ گوشت فرو می برد.

وی دنبال کرد : بعد از واقع شدن این سانحه دردناک این کودک به بیمارستان کوثر سنندج جابه جایی داده می شود و طبق اظهار کادر دکتری این بیمارستان تیم امداد این ارگان جهت جدا سازی چرخ گوشت به این بیمارستان اعزام شدند.

اسدنژاد اضافه کرد : تیم امداد آتش نشانی در پایین ترین وقت و با توجه ضروری توانست چرخ گوشت را جدا کند که متاسفانه در این حادثه  مچ دست چپ این کودک قطع شد.

وی گفته بود: به والدین سفارش  می کنیم هیچ وقت در حضور کودکان از چرخ گوشت استفاده نکنند به چه سبب که یک لحظه غفلت موجب بوجودآمدن اتفاقات ناگواری نظیر این حادثه  خواهد شد.