قطعی واختلال ۷۲ساعته، مشترکین همراه اول را در پلدختر کلافه کرد

0
اشتراک

قطعی واختلال ۷۲ساعته، مشترکین همراه اول را در پلدختر کلافه کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز،با گذشت ۷۲ساعت همچنان اختلال و قطعی در تلفن های همراه شهر پلدختر وجود دارد و علی رغم پیگیری های مردم از طریق متولیان همچنان این مشکل پا برجاست.

با توجه به اینکه از شب گذشته بر اثر شرایط بد جوی که در استان حاکم شده ،مشترکین برای کسب اطلاع نیاز به تماس تلفنی دارند ولی این اختلال و قطعی ها باعث نگرانی و گلایه مندی مردم شده است.

 یاری از شهروندان پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به مسائل و مشکلات اختلال تلفن همراه در شهر عنوان کرد:یک روز قبل از سفر وزیر نیرو به پلدختر،تلفن همراه ما دچار قطعی واختلال شده است.

وی با بیان اینکه اکثر شهروندان پلدختر از تلفن همراه استفاده می کنند اظهار داشت:قطعی و اختلال در خط دهی تلفن همراه باعث فلج شدن تماس های تلفنی بین مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه از طریق اپراتور ایرانسل امکان برقراری تماس تلفنی وجود دارد تصریح کرد:به مخابرات مراجعه کرده ایم گویا به دلیل ارتقا اینترنت g3در شهرستان است.

شهروند دیگر پلدختری با انتقاد از عملکرد متولیان در مرتفع کردن این مشکلات افزود:بیشتر تلفن های همراه ما از سیم کارت همراه اول استفاده می کنند و متاسفانه به دلیل این اختلال ها تماس های تلفنی ما با مشکلاتی مواجه شده است.

اکبر عزیزی عنوان کرد:ما نمی توانیم با مخاطبین خود تماس بگیریم و فقط آنها می توانند تماس بگیرند و در ارسال یا دریافت پیامک مشکلی نداریم.

وی افزود: واقعا در سطح کشور هم اگر شرکت مخابرات بخواهد ارتقا اینترنت دهد باید مردم آن مناطق هم اینقدر متحمل زحمت شوند .

قمبرنیا رئیس شرکت مخابرات پلدختر در این خصوص در گفتگو با خبرنگاربیان روزاظهار داشت:متولی اجرای ارتقا اینترنت در شهر پلدختر با قسمت فناوری که از لحاظ کاری با شرکت مستقل هستند.

وی بیان کرد:در مدت زمانی کمی این کار می بایست انجام می گرفت ولی از طریق متولیان پیگیر تسریع در انجام کار هستیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.