تاریخ: ۴:۱۶ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۶

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفتگوی نوروزی به سوالات زیر پاسخ داد. ۱) زمان تحویل سال دوست دارید کنار چه کسانی باشید؟خانواده ۲) دعا و آرزوتون هنگام تحویل سال چیست؟سلامتی و شادی خانواده ام، دوستان و تمام مردم […]

قطبی: آرزو می کنم مردم خوشحال و به آینده امیدوار باشند/ تا آخرین لحظه زندگی ام دوست دارم مربیگری کنمبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفتگوی نوروزی به سوالات زیر پاسخ داد.

۱) زمان تحویل سال دوست دارید کنار چه کسانی باشید؟
خانواده

۲) دعا و آرزوتون هنگام تحویل سال چیست؟
سلامتی و شادی خانواده ام، دوستان و تمام مردم کشورم.

۳) اولین جایی که بعد از سال تحویل می روید کجاست؟
من ترجیح می‌دهم که در مکان های شلوغ حضور پیدا نکنم و در خانه باشم.

اگر در ایران به سفر بروید کجا رو انتخاب می کنید؟
کشورما جاهای دیدنی زیادی دارد، من عاشق طبیعت هستم.

 به خرید شب عید چقدر اهمیت می دهید؟
من بیشتر عیدهای نوروز را بیرون از کشور حضور داشتم. سعی می کنم سنت های ایرانی را درون خانواده حفظ کنم اما زمانی که در کشور حضور ندارم کمی از این فضا دور هستم.

 شب عید چه غذایی میل می کنید؟
من همه ی غذاها را دوست دارم.

 از سین های هفت سین شما کدوم هستید؟
سبزه

 بهترین عیدی که در طول عمر گرفتید چی بود؟
بهترین عیدی برای من شادی خانواده، دوستان و مردم است. زمانی که لبخند در چهره انسان ها می بینم بهترین هدیه ای است که می توانم داشته باشم.

 به خودتون در سال ۹۷ چه نمره ای می دهید؟
برای جواب دادن به این سوال باید فکر کنم و نمی توانم خیلی زود به خودم نمره بدهم.

 بهترین و شگفت انگیز ترین اتفاق ۹۷؟
نمی توانم بهترین اتفاق را انتخاب کنم چون اتفاق های خوب زیادی برایم رخ داده است. اما فکر می کنم آن روزی که به ایران بازگشتم یکی از بهترین اتفاق ها بود.

 غم انگیز ترین اتفاق ۹۷؟
چند اتفاق غم انگیز هم برایم رخ داد و فکر می کنم وقتی به آرامگاه مادرم رفتم برایم خیلی دردناک بود.

این مطلبو از دست ندید!  پرواز یک بهله عقاب نابالغ دو برادر در آسمان دزفول

چه برنامه و هدف مشخصی برای سال ۹۸ دارید؟
برای ۹۸ هدف مشخصی دارم اما ترجیح می دهم برای خودم حفظش کنم. من هدف های زیادی دارم و همیشه آنها را برای خودم نگه می دارم و دوست ندارم درموردشان با دیگران صحبت کنم.

 اگر بفهمید فقط تا پایان سال ۹۸ فرصت زندگی دارید چی کار می کنید؟
هر ثانیه ای که ما فرصت زندگی داریم باید سعی کنیم کارهای مثبت انجام دهیم. من همیشه تلاش می کنم در کنار خانواده ام حضور داشته باشم و کاری که دوست دارم یعنی مربی گری انجام دهم و فکر می کنم این کار مرا همیشه خوشحال نگه می دارد. تا آخرین لحظه زندگی ام دوست دارم مربیگری کنم و از زندگی لذت ببرم.

 سال ۹۷ از لحاظ ورزشی چگونه گذشت؟
من پیش از حضور در تیم فولاد خوزستان در لیگ چین حضور داشتم. در چین ما تیم را برای قهرمانی بسته بودیم اما متاسفانه مصدومیت هایی که برای بازیکنان خارجی مان پیش آمد کارمان را سخت کرد. بعد از آن به ایران بازگشتم. تیم فولاد پیش از حضور من در ۱۴ بازی که انجام داده بود فقط ۳ پیروزی کسب کرده بود و بعد از حضور من بهترین شکلی که می توانستیم این تیم را سازماندهی کنیم اتفاق افتاد و ما ۷ امتیاز از بازی با ۴ تیم اول تا چهارم جدول بدست آوردیم. تیم ما در حال پیشرفت است و نتایج خوبی تا به الان کسب کرده ایم.

 13 رو چگونه به در می کنید؟
احتمالا باید در تمرین تیم فولاد شرکت کنم تا برای بازی های لیگ آماده شویم. اما سعی می کنیم با حضورمان در طبیعت از آن لذت ببریم. من عاشق طبیعت هستم.