تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
قزوین| هزینه میلیاردی برای نشریه شهرداری لزوم ندارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، ، مهدی عبدالرزاقی در جلسه علنی شورای شهر قزوین در جریان ارزیابی بودجه مجتمع تفریحی- رفاهی کاسپین گفته بود: شهرداری قزوین با معیت سازمان همیاری و معاونت عمرانی با عرضه یک لایحه متمم زمینه انتخاب مدیر این مجتمع توسط شهردار را مهیا کند. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، ، مهدی عبدالرزاقی در جلسه علنی شورای شهر قزوین در جریان ارزیابی بودجه مجتمع تفریحی- رفاهی کاسپین گفته بود: شهرداری قزوین با معیت سازمان همیاری و معاونت عمرانی با عرضه یک لایحه متمم زمینه انتخاب مدیر این مجتمع توسط شهردار را مهیا کند.

وی با بیان این که آیا صرف هزینه میلیاردی به‌منظور اطلاع‌رسانی از طریق نشریه ذکر شده لزوم دارد؟ خواستار اصلاح مجوز نشریه پیام‌شهر و اقدام در زمینه فروش آن در دکه‌های سطح شهر گردید.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین با بیان اینکه هزینه حوزه ارتباطات عمومی و نشریه پیام شهر با احتساب دستمزد پرسنل و نیروهای حق‌التحریری آن از یک میلیارد تومان نیز تعرض خواهد کرد، سؤال کرد: آیا این هزینه سنگین به شهرداری بازگشت دارد؟

وی ضمن مخالفت با بودجه ایده ای نشریه پیام‌شهر، بودجه آن را سنگین قرائت کرد و این سؤال را مطرح نمود: آیا سایر سازمان‌های اطلاع‌رسان نیز به اندازه نشریه پیام‌شهر، هزینه بر هستند؟

این مسئول در جریان ارزیابی کد بودجه دهکده طبیعت خواستار دخالت حداقل دو عضو از اعضای شورای شهر در امور این پروژه گردید و گفت: بودجه میلیاردی شهرداری در این پروژه حیف و میل می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  فیلم/ خراب کردن طبیعت با مجوزهای غیرقانونی!

نماینده مردم قزوین در شورای اسلامی شهر قزوین خواستار درآمدزایی دهکده طبیعت و عرضه گزارشی از روند امور اجرایی آن به شورا گردید.

رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین افزود: پروژه دهکده طبیعت بدون برنامه‌ریزی و نقشه مشخص و مبتنی بر تصمیم‌گیری‌های پراکنده اجرا شده و در حال حاضر وضع نامطلوبی دارد.

وی در جریان ارزیابی بودجه دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری قزوین با بیان این مطلب که درآمد و هزینه این دانشگاه با هم منطبق نیست، دنبال کرد: این دانشگاه باید در زمینه درآمدزایی خود بکوشد.

عبدالرزاقی با اشاره به اینکه همزمان با دانشگاه ذکر شده دانشگاه‌های دیگری نیز در قزوین ایجاد گردیدند که امروز به درآمدزایی و توسعه دست یافته‌اند، این سوال را مطرح نمود: به چه سبب این دانشگاه تا امروز به درآمدزایی و توسعه دست نیافته است؟