تاریخ: ۱۴:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
قزوین|حفظ نقش حاکمیتی شهرداری در اداره مجتمع کاسپین ضروری هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین فرج‌الله فصیحی رامندی در جریان ارزیابی بودجه سال ۹۷ شهرداری قزوین گفت: در حال حاضر شهرداری مالک ۶۰ درصد سهام مجتمع ذکر شده هست اما در اداره آن نقش چندانی ندارد که این امر باید با اصلاح اساسنامه و مبدل موسسه کاسپین به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین فرج‌الله فصیحی رامندی در جریان ارزیابی بودجه سال ۹۷ شهرداری قزوین گفت: در حال حاضر شهرداری مالک ۶۰ درصد سهام مجتمع ذکر شده هست اما در اداره آن نقش چندانی ندارد که این امر باید با اصلاح اساسنامه و مبدل موسسه کاسپین به شرکت مورد توجه قرار گیرد.

وی حضور دست‌کم سه عضو از اعضای شورای شهر را در هیئت مدیره شرکت کاسپین لازم دانست و گفت: شرکت کاسپین و اداره امور آن باید به شهرداری متصل باشد.

این عضو شورای شهر قزوین در جریان ارزیابی بودجه دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری قزوین، کمک یکصد میلیون تومانی به این مرکز آموزشی را غیر لازم قرائت کرد و گفت: پشتیبانی مالی و پرداخت دستمزد پرسنل این مجموعه توسط شهرداری و علاوه بر این عدم درآمدزایی این مرکز غیرعقلانی هست.

وی اضافه کرد: زیادی از مدرسه ها غیرانتفاعی و جایگاه ها دانشگاهی همانند دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری قزوین علاوه بر درآمدزایی و تامین هزینه‌های جاری خود موفق به توسعه نیز شده‌اند در حالی که دانشگاه ذکر شده ضمن برخورداری از ساختمان رایگان و پشتیبانی شهرداری در مورد پرداخت دستمزد عده ای از کارکنان به این توانمندی دست نیافته هست.

این مطلبو از دست ندید!  وظیفۀ کوهنوردان و طبیعت گردان در محافظت کوهستان چیست؟

این نماینده مردم قزوین در شورای شهر قزوین خواستار سیاست‌گذاری درست در امور دانشگاه علمی- کاربردی شهرداری قزوین گردید و اضافه کرد: این دانشگاه باید مابه ازای دستمزد پرسنلی که حقوق آنان را شهرداری پرداخت می‌کند به شهرداری عودت دهد.