تاریخ: ۱۵:۰۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
قرارگاه احمدی روشن برای کاهش طلاق در کهگیلویه و بویراحمد کمیته تخصصی تشکیل داد

بهنام احمدی، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: طی مراسمی با حضور مسئول بسیج دانشجویی کشور و جمعی از فعالین دانشجویی از اقدامات قرارگاه شهید احمدی روشن ۳۱ استان تجلیل به عمل آمد. احمدی در ادامه مطرح کرد: در این مراسم زینب شیردل […]

بهنام احمدی، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: طی مراسمی با حضور مسئول بسیج دانشجویی کشور و جمعی از فعالین دانشجویی از اقدامات قرارگاه شهید احمدی روشن ۳۱ استان تجلیل به عمل آمد.
احمدی در ادامه مطرح کرد: در این مراسم زینب شیردل به عنوان رتبه سوم دبیران برتر کشور انتخاب شد بنده هم رتبه اول از استان کهگیلویه و بویراحمد را کسب کردم.
دبیر قرارگاه احمدی روشن کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این قرار گاه از سال ۹۶ فعالیت خود را در زمینه مطالبه‌گری برای رفع مشکلات شهری آغاز کرده است.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده این قرارگاه در استان گفت: یکی از اقدامات ما ورود به موضوع احداث پتروشیمی سقاوه بود که در ابتدای کار مشکلاتی وجود داشت و چون مسئولین ارشد استان و مردم بومی موافق تاسیس پتروشیمی بودند ما با گفتمان سازی با مردم و دانشجویان این قضیه را برای آن‌ها روشن کردیم که وجود پتروشیمی در این منطقه  چه مشکلاتی را به وجود می‌آورد و با ورود دادستانی این قضیه را حل شد.   احمدی گفت: یکی دیگر از اقدامات ما احقاق حق ۸ میلیارد و دویست میلیونی دستمزد عقب افتاده کارگران سد چمشیر که بیش از ۱۲ ماه حقوق خود را دریافت نکرده بودند و این قضیه باعت به وجود آمدن مشکلات خانوادگی شده بود که با تلاش و پیگری‌های انجام شده توانستیم حدود ۶ میلیارد تومان معوقات را به کارگران برگردانیم.

این مطلبو از دست ندید!  تغییر عجیب مهران غفوریان در تلویزیون

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن با اشاره به تشکیل تیم تخصصی آسیب‌های اجتماعی و ورود به معظل طلاق بیان کرد: در استانی سنتی کهگیلویه و بویر احمد طلاق رو به افزایش بود تیمی تخصصی تشکیل شد، حدود ۵ ماه روی این قضیه کار کردیم و طی جلسه‌ای که با مسئولین استانی داشتیم به فکر حل این معضل در استان افتادند و همچنان فعالیت این تیم ادامه دارد.

وی گفت: افشا و ورود به ماجرای زمین خواری در حومه شهر یاسوج و روستای سروک، تپه‌های اطراف شهر سی سخت، زمین خواری مالکان در دشت سقاوه و ارجاع آن به مراجع قضایی استان جهت پیگیری، ورود جدی به استخدام‌های فله‌ای استان، افشای جزئیات کلاه برداری کلان پیمانکار آموزش و پرورش در توزیع کتب درسی بین دانش، ورود به ماجرای واگذاری کارخانه قند یاسوج موضوعاتی است که قرار گاه به آن ورود پیدا کرد و البته همچنان پیگیری‌ها این مطالبه گری ها ادامه دارد.