تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
قدرت تاثیرگذاری ایران در جهان؛ ثمره قیام امام(ره) است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اراک امروز؛ حجت الاسلام سیدعلی حسینی پور، امام جمعه موقت اراک و مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی در آیین گلباران حجره طلبی امام خمینی (ره) در اراک گفت:عصر حاضر عصر حاکمیت قرآن است باید در این زمان که […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اراک امروز؛ حجت الاسلام سیدعلی حسینی پور، امام جمعه موقت اراک و مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی در آیین گلباران حجره طلبی امام خمینی (ره) در اراک گفت:عصر حاضر عصر حاکمیت قرآن است باید در این زمان که که دشمنی های زیادی به قرآن می کنند تمام آیات نورانی آن را در زندگی جاری و ساری کنیم.

IMG_2818

حسینی پور با بیان اینکه آنچه در قرآن آمده است جامعه و کامل است گفت: بهره گیری از قرآن سعادت دنیا و آخرت را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه در کنار موقعیت های ارزشی، ضد ارزش های فراوانی وجود دارد افزود: باید ضد ارزش ها را پاکسازی کنیم تا زیبایی ها معنا داشته باشند.

مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی با تاکید بر اینکه برای پیروزی انقلاب اسلامی افراد مختلفی شکنجه ها و سخت های فراوانی را متحمل شده اند افزود: امروز باید قدردان همه افراد باشیم.

حسینی پور به فداکارهای های آتش نشانان در حادثه پلاسکو نیز اشاره کرد و گفت: روح نورانی شهدای آتش نشان نه تنها برای ایرانی ها بلکه برای تمام جهان درس است. اینها از بین ما نرفته اند بلکه در قلب همه مردم جای دارند.

امام جمعه موقت اراک به سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: زادگاه امام(ره) در استان مرکزی است لذا شایسته است مراسم دهه فجر به نحو مطلوبی در استان برگزار شود.

وی گفت: امروز در حالی سالروز ورود امام(ره) را جشن می گیریم که فضا به عطر شهادت نیز آغشته شده است؛ برای به ثمر نشستن این انقلاب خون ها ریخته شده امروز باید قدردان این خونها باشیم.  

این مطلبو از دست ندید!  پابرهنه بودن در طبیعت باعث بهبود مهارت های حرکتی کودک می گردد

مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی با اشاره به اینکه ایران در عالم هستی موثر واقع شده است افزود: این موثر بودن ثمره قیام امام(ره) بوده است.

وی با بیان اینکه امروز مسئولان زیر پرچم ولایت هستند افزود: مسئولان ولایت را جانانه قبول دارند که اگر قبول نداشته باشند جایگاهی که دارند غصبی است و حضور در مکانی که اختیار کرده اند شرعی نیست.

امام جمعه موقت اراک به نقش تاثیر گذار ایران در جهان اشاره کرد و بیان کرد: جایگاه ایران در دنیا به گونه ای است که هرجا ایران حضور نداشته باشد تصمیم درستی گرفته نمی شود و اگر تصمیم هم گرفته شود به درستی اجرا نمی شود.

حسینی پور با بیان اینکه همه باید مومنانه و مخلصانه حرکت کنیم، همانند کسانی که برای نجات جان انسان ها خود را به آتش زدند، افزود: این موضوع باید مورد توجه مدیران خصوصا مدیران ارشد کشوری باشد.

وی با اشاره به اینکه این کشور ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف دارد افزود: این مملکت احتیاج به امریکا ندارد. امریکا فروریخته است و استخوان های امریکا همانند شورای در حال فرو ریختن است.

امام جمعه موقت اراک به تصمیم ترامپ در خصوص ممانعت ورود برخی از مهاجران به امریکا اشاره کرد و گفت: این موضوع نشانه ضعف، خفت و فروریختن امریکا است.

مدیر حوزه های علمیه استان مرکزی بیان کرد: همان طور که امام فرمودند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و امروز کسی که در قلبش ذره ای تمایل به امریکا داشته باشد بیچاره است نه تنها از نظر اعتقاد ایمن نیست بلکه از نظر شخصیت هم بیچاره است.

IMG_2780 IMG_2783 IMG_2787 IMG_2793 IMG_2802 IMG_2808 IMG_2812 IMG_2818