تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
قتل ۲ گردشگر زن اوکراینی در یکی از هتل‌های مصر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق به نقل از رسانه‌های مصری، در پی وقوع یک حمله با سلاح سرد در هتلی در الغردفه در استان البحرالأحمر مصر دو گردشگر زن اوکراینی کشته و ۴ نفر دیگر هم زخمی شدند. بر اساس این گزارش، عامل حمله با سلاح سرد به گردشگران زن خارجی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق به نقل از رسانه‌های مصری، در پی وقوع یک حمله با سلاح سرد در هتلی در الغردفه در استان البحرالأحمر مصر دو گردشگر زن اوکراینی کشته و ۴ نفر دیگر هم زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، عامل حمله با سلاح سرد به گردشگران زن خارجی در هتلی در ساحل الغردقه مصر، توسط نیروهای امنیتی مصر بازداشت شد.

گفته می‌شود که عامل این حمله با شنا کردن خود را به ساحل این هتل رسانده و به گردشگران خارجی با سلاح سرد حمله کرد.

ساعت ۷ صبح امروز نیز اشخاص نقابدار در حالی که سوار بر یک موتورسیکلت بودند، به سمت یک مرکز ایست و بازرسی نیروهای پلیس در روستای ابوصیر در منطقه البدرشین استان جیزه تیراندازی کردند که در پی آن یک افسر کشته و چهار تن نیز زخمی شدند.

در پی وقوع این حادثه دستگاه‌های امنیتی خود را به محل حادثه رسانده و این منطقه را بستند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت بهاری در صالح‌آباد + تصاویر

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این حمله را به‌عهده نگرفته است ولی مصر شاهد چالش امنیتی از سوی تندروهای وفادار به گروه تروریستی داعش است که در استان سینای شمالی فعالیت می‌کنند و تاکنون صدها تن از نیروهای پلیس و ارتش را به قتل رسانده‌اند.