گروه: اخبار
تاریخ: ۲۰:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
قاچاقچیان خانواده نما هنگام جابجایی تریاک در جاده اهواز – اندیمشک به دام افتادند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خوزستان روز سه شنبه گفت:در راستای اجرای طرح اتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر،ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از انتقال یک محموله مواد مخدر در پوشش مسافرت خانوادگی آگاه شدند. سردار حیدر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان خوزستان روز سه شنبه گفت:در راستای اجرای طرح اتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر،ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از انتقال یک محموله مواد مخدر در پوشش مسافرت خانوادگی آگاه شدند.
سردار حیدر عباس زاده افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر و هماهنگی با مقام قضایی در مسیر اهواز – اندیمشک مستقر شده و پس از ساعت ها تلاش چهار خودروی سواری پژو ۴۰۵ را شناسایی کردند.
وی گفت: سوداگران مرگ با چهار خودروی پژو ۴۰۵ در پوشش مسافرت خانوادگی قصد جابجایی مواد مخدر را داشتند که با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر به دام افتادند.
فرمانده انتظامی خوزستان با بیا اینکه سوداگران مرگ در یک عملیات منسجم و ضربتی پلیس به دام افتادند اظهارکرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط، و چهار سوداگر مرگ به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی یکی از اولویت های مهم پلیس را اجرای طرح های پاکسازی مناطق آلوده و برخورد قانونی و قاطع با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر عنوان کرد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸ / ۶۰۳۷
دریافت کننده:رقیه کردی ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی