قانون منع صدور روادید آمریکا به دستور صهیونیست ها است

0
اشتراک

قانون منع صدور روادید آمریکا به دستور صهیونیست ها است

کاظمی//منع صدور روادید چند کشور برای آمریکا به دستور صهیونیست ها استولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، درواکنش به دستور ترامپ برای اجرای قانون منع صدور روادید برای اتباع ۷ کشور مسلمان گفت: این نوع مصوبات از سوی ترامپ نیست و تصمیم گیری از جای دیگری صورت می گیرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه ترامپ فقط اجرا کننده دستورات و تصمیم گیری های پشت پرده است، اظهار داشت: صهیونیست ها و لابی های آنها تصمیم گیری می کنند و چون ما هم با تفکرصهیونیست ها در مبارزه هستیم، این نوع تصمیم گیری ها نمی تواند با ما همسو باشد.
وی با اشاره به اینکه این تصمیم برای مدت ۹۰ روز اجرا می شود، بیان داشت: با این  کار افکار عمومی جهان نسبت به دشمنی آنها حساس شده و از خود سوال می کنند و از آنجایی که آنها نمی توانند در مقابل افکار عمومی پاسخ مناسبی داشته باشند اینگونه رفتار می کنند تا حرکات آنها بتواند آثار ایذایی داشته باشد و برخی افراد سست عنصر که در داخل هستند وحشت می کنند و با این تلنگر آنها به لرزه می افتند.
نانواکناری عواقب این کار برای آمریکا را تحت تأثیرگیری بازارجهانی نسبت به خرید امکانات آمریکایی برشمرد و گفت: ما اگر خودباوری داشته باشیم و صنعت ما در مسیر درستی حرکت کند این موقعیت برای ما از تهدید به فرصت تبدیل می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکایی ها دنبال این نیستند که یک حقیقتی را دنبال کنند، خاطر نشان کرد: آنها به خاطر دشمنی که نسبت به ایران دارند این اقدام را می کنند و به خاطر کینه ای که نسبت به جمهوری اسلامی دارند سعی می کنند با اجرای این قوانین ایران را به زیر سلطه خود درآورند.
وی در پایان تصریح کرد: نگرانی آنها از این است که منطق جمهوری اسلامی جهانی شود ودرصورت جهانی شدن این منطق منافع استکباری آنها به خطر افتد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.