تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

آفتاب نیوز : قاب دبی ( Dubai Frame ) تازه ترین جاذبه گردشگری شهر دبی هست که جدیدا ( در ژانویه ۲۰۱۸ ) بازنمایی گردید. این قاب بزرگ که روزنامه گاردین آن را ” بزرگترین قاب عکس جهان” این قاب بزرگ که روزنامه گاردین آن را ” بزرگترین قاب عکس جهان” نامیده هست ، در […]

آفتاب نیوز : قاب دبی ( Dubai Frame ) تازه ترین جاذبه گردشگری شهر دبی هست که جدیدا ( در ژانویه ۲۰۱۸ ) بازنمایی گردید. این قاب بزرگ که روزنامه گاردین آن را ” بزرگترین قاب عکس جهان” این قاب بزرگ که روزنامه گاردین آن را ” بزرگترین قاب عکس جهان” نامیده هست ، در پارک زعبیل دبی واقع شده هست. اندکی زیادتر در مورد این جاذبه جدید گردشگری در دبی بدانید :

–  اندکی زیادتر در مورد این جاذبه جدید گردشگری در دبی بدانید :-  این قاب ۱۵۰ متر ارتفاع و ۹۳ متر عرض دارد.

– – این قاب توسط یک معمار مطرح به اسم فرناندو رونیس ، طراحی شده هست ، او پیش تر برج های پورشه دیزاین دبی و برج دبی رنسانس را نیز طراحی کرده هست.

– – یک موزه در طبقه اول این قاب قرار دارد که نشان می دهد چگونه دبی از یک روستای ماهیگیری به یک شهر پیشرفته تبدیل شده هست.

– – حدس می گردد این قاب ، به یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل گردد ، جاذبه ای که با برج خلیفه و برج العرب رقابت می کند.

این مطلبو از دست ندید!  عالی‌ترین تجلی عشق؛ عشق حقیقی است

–  –  قاب دبی ( Dubai Frame ) ، یکی از خوب ترین جاذبه های جدید معرفی شده در سال ۲۰۱۷ بوده هست.

– – این قاب در موقعیتی قرار گرفته هست که بازدیدکنندگان به خوبی بتوانند چشم اندازی ۳۶۰ درجه از شهر قدیمی و جدید دبی دارا باشند.

–  –  از داخل این قاب عکس میتوان نمادهای با اهمیت شهر دبی من جمله برج خلیفه و برج های امارات را دید. انگار تصویری از آنان در این قاب قرار گرفته هست. قاب عکس دبی از هر سو ، عکس مهمی از شهر دبی را در خود نگاه می دارد.

حدس می گردد این قاب عکس بزرگ در شهر دبی ، هر ساله دست کم دو میلیون گردشگر را به سوی خود جذب نماید.

لست سکند