تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
فیلم هایی که حضورشان در جشنواره فجر قطعی شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، از جمله آثاری که این روزها فرم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر من جمله آثاری که این روزها فرم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را پُر کرده «اتاق تاریک» به تامین کنندگی و کارگردانی روح الله حجازی هست. با انتهاء تدوین، مراحل صداگذاری، ساخت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

از جمله آثاری که این روزها فرم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر من جمله آثاری که این روزها فرم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را پُر کرده «اتاق تاریک» به تامین کنندگی و کارگردانی روح الله حجازی هست.

با انتهاء تدوین، مراحل صداگذاری، ساخت موسیقی و ویژوال افکت را به طور مقارن انجام می دهد تا نسخه ای از فیلم در موعد قطعی به دفتر جشنواره ملی فیلم فجر ارسال شود

«اتاق تاریک» پنجمین ساخته حجازی پس از فیلم های در میان ابرها، زندگانی خصوصی آقا و خانم میم، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو و مرگ با انتهاء تدوین، مراحل صداگذاری، ساخت موسیقی و ویژوال افکت را به طور مقارن انجام می دهد تا نسخه ای از فیلم در موعد قطعی به دفتر جشنواره ملی فیلم فجر ارسال گردد «اتاق تاریک» پنجمین ساخته حجازی پس از فیلم های در میان ابرها، زندگانی خصوصی آقا و خانم میم، زندگانی مشترک آقای محمودی و بانو و فوت ماهی هست.

« «در میان ابرها» اولین ساخته حجازی در بیست و ششمین جشنواره فجر سیمرغ خوب ترین فیلم اول را دریافت کرد ولی دو فیلم بعدی اش «زندگی خصوصی آقا و خانوم میم» و «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» هر دو از جشنواره فجر کنار گذاشته گردیدند و «زندگی مشترک …»

این مطلبو از دست ندید!  تصویرهایی از طبیعت دیدنی در روستای عربچه

**«مصادره» و انجام جلوه‌های ویژه

بنا بر این گزارش، آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم کمدی «مصادره» در حالی در تهران سپری می‌شود که هادی کاظمی در نقشی متمایز جلوی دوربین

بنا بر این گزارش، آخرین روزهای فیلمبرداری فیلم کمدی «مصادره» در حالی در تهران سپری می‌شود که هادی کاظمی در نقشی متمایز جلوی دوربین مسعود سلامی رفته هست.

عوامل «مصادره» که می خواهند این اثر را در موعد قطعی به سی و ششین جشنواره ملی فیلم فجر برسانند، کار جلوه‌های مخصوص فیلم را به فرید ناظرفصیحی سپرده اند.

« مهران احمدی که اولین کارگردانی سینمایی خود را با «مصادره» تجربه می‌کند، در یکی دو روز آینده بعنوان آخرین بازیگر فیلم جلوی دوربین خواهد رفت.

**«روسی» با صابر ابر

پروژه سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تامین کنندگی علی اکبر ثقفی از حضور صابر ابر برای بازی «مصادره» یک کمدی سینمایی هست که برای ارائه در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر مهیا می‌شود.

این فیلم چهارمین اثر امیرحسین ثقفی پس از «مرگ کسب و کار

« فیلمنامه «روسی» نوشته امیرحسین ثقفی با مبحث اجتماعی هست و این دومین مشارکت امیرحسین ثقفی و صابر ابر پس از «همه چیز برای فروش» می باشد.