تاریخ: ۲۱:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
فواید خارق العاده نوره کشیدن برای بدن 

فواید خارق العاده نوره کشیدن برای بدن    شیمی درمانی طبیعی و جلوگیری از سرطان با نوره کشیدن   ⚜️نوره بدن را شیمی درمانی طبیعی می کند، استفاده از آن پیشگیری کننده ازسرطان پوست است، خانمها اگر در هنگام استفاده از آن کمی از آن را برای از بین بردن موهای زائد زیربغل استفاده کنند […]

فواید خارق العاده نوره کشیدن برای بدن 

 

شیمی درمانی طبیعی و جلوگیری از سرطان با نوره کشیدن

 

⚜️نوره بدن را شیمی درمانی طبیعی می کند، استفاده از آن پیشگیری کننده ازسرطان پوست است، خانمها اگر در هنگام استفاده از آن کمی از آن را برای از بین بردن موهای زائد زیربغل استفاده کنند هرگز به سرطان سینه مبتلا نمی شوند. همچنین استفاده از نوره پیشگیری از سرطان خون است

بوی ناخوشایند آن نیز درمان کننده و پیشگیری کننده است، اگر آن را بو کنید هرگز سرطان خون نمی گیرید و بدن را در مقابل بیماریها بیمه می کند. استفاده از دارو برای زنان و مردانی که مشکل کاهش میل جنسی دارند نیز باعث افزایش میل جنسی می شود. بهتر است موقع نوره گذاشتن مقدار کمی از آن بر نوک بینی گذاشته شود و بوئیده شود.

 

تقویت بدن با استفاده از نوره

 

⚜️شاید مهم ترین خاصیت آن زیاد شدن قلوه پی یعنی بزرگ شدن غده آدرنالین که آدرنالین تقویت کننده بدن است و بدن بر آن استوار است. موی بدن وقتی بلند شود موجب سستی مفاصل و تنبلی می شود. استفاده از نوره بدن را قوی میگرداند و پیه کلیه ها را زیاد میکند و بدن را با نشاط و سرحال و سالم می سازد.

 

درمان غلبه سودا در بدن با نوره

 

⚜️از آنجا که نوره سودا را درمان می کند درمان بیماریهای با منشأ سودا است و یکی از درمانهای سودا مداومت بر مصرف نوره است. و از آنجا که خیلی از بیماریهای روحی روانی منشأ سوداوی دارند برای آنها هم مفید است. واجبی پاک کننده بدن و دفع دل گیری و پریشانی خاطر میکند، ضد افسردگی و غم و اندوه است.

 

درمان عرق سوز شدن و کمک به شادابی پوست

 

نوره یکی از بهترین درمان ها برای عرق سوز شدن است. همچنین  به مرور زمان پوست را شاداب و لطیف کرده و منافذ پوست را باز می کند.

 

محکم شدن استخوانها و درمان پوکی استخوان 

 

⚜️برای تقویت استخوانها نوره طبیعی زرنیخ دار بزنید. بعد روغن زیتون وبنفشه و مومیایی بزنید.

⚜️نوره بهترین استخوان ساز و قوی ترین در دنیاست. کلسیم خالی هست.

 

درمان سرد مزاجی زنان با نوره

 

استفاده از نوره برای زنان و مردانی که دچار سردی مزاج هستند، درمان کننده است و باعث افزایش میل جنسی می شود.

 

پیشگیری و درمان رماتیسم با نوره

 

کسی که از نوره استفاده می کند، دچار رماتیسم  نمیشود!

 

نوره تنها راه از بین بردن حشرات زیر بغل – شش پاها

 

⚜️اگر موهای زیر بغل و … زایل نشود، در زیر پوست حشرات ریزی لانه می گذارند که شش پا نام دارند و تقریبا شبیه شپش هستند و به هیچ وسیله ای حتی الکل مالیدن نیز مرتفع نمی شوند، مگر به وسیله خمیر آهک و زرنیخ( واجبی)

 

درمان قارچ پوستی

 

⚜️نوره همچنین کلیه قارچ های پوستی را که در نقاط مرطوب بدن رشد می کنند، از بین میبرد. این گونه قارچهای ذره بینی را فقط با نوره طبیعی میتوان از بین برد.

 

تقویت سیستم ایمنی بدن

 

⚜️مرتب گذاشتن نوره توانائی سیستم دفاعی بدن را بالا برده، گلبولهای سفید را فعال تر و بدن را در مقابل بیماری ها مقاوم می کند.

 

رشد عضلات برای ورزشکاران

 

⚜️اگر ورزشکاران هر هفته از نوره استفاده نمایند، موجب رشد عضلات بدنشان میشود.

 

⚜️استفاده از نوره مانع افتادگی و شل بودن عضلات ساق پا، کشاله ران ها، مثانه، شکم و پهلو میشود و سینه ها را هم جمع می کند.

 

درمان سرد مزاجی و مشکلات جنسی

 

⚜️سرد مزاجی زوجین، زود انزالی را برطرف و نیروی جنسی را تقویت می کند.

 

⚜️برای افزایش تعداد و حرکت اسپرم ها، حداقل هر چهل روز یکبار از نوره برای زیر بغل، کشاله ران و پشت زانوها استفاده شود.

 

دیگر فواید نوره

 

⚜️استفاده از نوره درسرماخوردگی های شدید نیز بسیار مفید است. همچنین برای بواسیر، شقاق و فیستول نیز مفیدست.

 

⚜️مانع زخم بستر می شود.

 

⚜️جهت بهبود رماتیسم، کمردرد، آرتروز، سیاتیک و همچنین ناراحتی های پوستی مانند قارچ، میخچه، رفع بوی بد بدن و برای بیماران دیابتی نیز مفیدست.

 

استفاده از بعضی وسایل موبر مانند تیغ، موجب میشود تا سر موها به حالت دوشاخ و موخوره درآید و در زمان رشد مو، باعث گیر کردن آن ها در زیر پوست و در نتیجه بوجود آمدن دانه و جوش شود.

اما استفاده از نوره طبیعی، سر موها را نرم و یک شاخه می کند و در زمان رشد مشکل دانه زدن و جوش در زیر پوست به وجود نخواهد آمد. (با رعایت آداب نوره کشیدن)

 

نحوه استعمال نوره

 

⚜️نوره خوب معمولا در سه دقیقه و به صورت فوری عمل میکند. برای اثرگذاری بهتر بدن نباید خیس باشد و نوره را نباید زیاد رقیق کرد.

 

منابع: طب الرسول المصطفی ج ۲ آیت الله تبریزیان و…