تاریخ: ۱۷:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
فعال حقوقی بحرین: وضع جسمانی آیت الله قاسم پرخطر است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، میثم السلمان» فعال حقوقی بحرین در جلسهی خبری در مورد وضع تندرستیی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور گفت: شیخ عیسی قاسم، منحصرا خشونت را محکوم نکرده لکن آن را حرام اظهار کرده هست. وی اضافه کرد: آن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، میثم السلمان» فعال حقوقی بحرین در جلسهی خبری در مورد وضع تندرستیی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور گفت: شیخ عیسی قاسم، منحصرا خشونت را محکوم نکرده لکن آن را حرام اظهار کرده هست.

وی اضافه کرد: آن چیزی که امروز بر علیه شیخ عیسی قاسم رخ می‌دهد، مشابه کشتن عمد و تدریجی او هست.

این فعال حقوقی بحرین اظهار داشت: وضع جسمانی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم پرخطر هست و ضروری هست تحت مداوا قرار بگیرد.

این فعال حقوقی بحرین تاکید کرد که ادامه اقامت اجباری آیت‌الله قاسم و عدم معالجه او، یعنی اینکه او در خانه‌ خودش بصورت تدریجی به کشتن می‌رسد.

ابراهیم سرحان فعال حقوقی بحرین در گفت‌وگو با شبکه اللؤلؤه، اظهار داشت که حال آیت‌الله شیخ عیسی قاسم زیاد وخیم هست و تا هم حالا هیچ اقدام ضروریی برای معالجه وی صورت نگرفته هست.

سرحان گفت که از وقت محاصره آیت‌الله قاسم از طریق رژیم آل خلیفه یعنی از اکثر از ۵۲۴ روز قبل تا هم حالا، هیچ‌گونه اقدامی برای معالجه وی صورت نگرفته هست.