گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۶

– خبر ها اجتماعی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ، نیما قاضی در حاشیه اولین دورهمی فعالین گردشگری در مورد حاشیه های نامه انجمن شرکت‌های خدمات مسافرتی و علاوه بر این نامه به سازمان هواپیمایی درباره برخورد با اکتساب و اقدامات آنلاین عرضه دهنده خدمات گردشگری گفت: […]

– خبر ها اجتماعی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ، نیما قاضی در حاشیه اولین دورهمی فعالین گردشگری در مورد حاشیه های نامه انجمن شرکت‌های خدمات مسافرتی و علاوه بر این نامه به سازمان هواپیمایی درباره برخورد با اکتساب و اقدامات آنلاین عرضه دهنده خدمات گردشگری گفت: تخفیف‌های سایت علی بابا منحصرا برای پروازهای خارجی است که با به‌کار‌گیری فناوری‌های نوین توانسته بهره‌وری و اثربخشی زیادتر ایجاد کند و به‌دلیل ظرفیت فروش زیادتر، این تخفیف به مسافر عرضه می‌شود.

وی دنبال کرد: قطعا در حوزه گردشگری دیگر نمی‌توان با روش‌های سنتی رقابت کرد، و پیشنهاد می‌کنیم آژانس‌های گردشگری به سمت تشریح و طراحی تورهای داخلی و خارجی به طور تخصصی پیش بروند و در این زمینه سایت علی بابا نیز آمادگی مشارکت با فعالین انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران را اعلام می‌کند زیرا طراحی تور نمونه ای از کارهایی است که تکنولوژی به خوبی نیروی انسانی نمی‌تواند آن را انجام بدهد.

بچه ناف «طهرونم»«دیزاین پارسی» سوغاتی «هزار رنگ ایرانی»عصا، پیپ و موی طلایی سه‌گانه‌های مرد پشت صحنه‌های هزار دستان / سرنوشت اشیای ایرانی موزه لوور

علاوه بر این به نقل از همگردی- قاضی در این نشست نیز عنوان نمود: مخالفت با اکتساب وکارهای آنلاین خدمات گردشگری مبحث تازه ای نیست؛ تخفیف بلیط در همه آژانس ها انجام می گردد و معمول است. اعتراض به فعالیت علی بابا به این سبب انجام شده است که به چه سبب شما به عنوان یک فعالیت آنلاین این تخفیف را لحاظ می‌کنید؟ با فروش ارزان تر بلیط توسط این مجموعه، فروش بلیط در آژانس های دیگر کاهش می یابد.

این مطلبو از دست ندید!  لاله‌زار؛ سینما تحت تاثیر بلیت گران و فیلم‌های بد

مدیرعامل شرکت علی بابا گفت: بلیط پروازهای خارجی در علی بابا با نرخ ارز ان تری به فروش می رسد و این به سبب ارزان تر بودن هزینه های ماست؛ مردم نیز گرایش بیشتری نسبت به خرید از علی بابا پیدا می نمایند و این تفاوت نرخ و فروش عمده توسط علی بابا سوژه ای است که توان رقابت از آژانس ها را با افت رو به رو کرده و سیستم های آنلاین زیادتر مورد استقبال مسافران قرار گرفته اند.

پرده برداری بزرگ ترین مرکز خدمات مشتریان در حوزه گردشگری

وی با بیان اینکه بزرگ ترین مرکز خدمات مشتریان در حوزه گردشگری به زودی پرده برداری می گردد، گفت: این مبحث نشان از فراگیر شدن تکنولوژی و تاثیر آن در صنعت گردشگری دارد؛ شیوه های سنتی در گردشگری و فروش بلیط توان مبارزه با شیوه های جدید و به روز را ندارند.

گلعلی بابایی:گردشگر خارجی بسیجی مسجد نیست/ پیشنهاد چهار فصلی برای تورهای گردشگری سیاه در منطقه های دفاع مقدسعروسک‌هایی که هویت ایران گردیدند/جزئیات ثبت عروسک‌های بومی در میراث ملی ناملموس + عکس هاایرانگرد ۴ ساخته می‌شود / طبیعت زیبای ۱۵ استان ایران به خانه مردم می‌آید + جزئیاتاکسیژن جهان در خاک ایران/موزه زنده دنیا با درختان درمانگر و حیوانات منحصربه‌فرد + عکس ها