گروه: زنان
تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
فعالیت ۴۴۸ منزل بهداشت در استان زنجان

محمدرضا صائینی در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من از فعالیت ۴۴۸ منزل بهداشت در استان زنجان اطلاع داد و اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید شاخصه های تندرستی پیشرفت مطلوبی داشته و اعمال طرح دگرگونی نظام تندرستی در تحقق این امر ارزشمند زیاد موثر بوده هست. معاون بهداشت دانشگاه علوم دکتری استان زنجان […]

محمدرضا صائینی در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من از فعالیت ۴۴۸ منزل بهداشت در استان زنجان اطلاع داد و اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید شاخصه های تندرستی پیشرفت مطلوبی داشته و اعمال طرح دگرگونی نظام تندرستی در تحقق این امر ارزشمند زیاد موثر بوده هست.

معاون بهداشت دانشگاه علوم دکتری استان زنجان عنوان کرد: در استان زنجان ۶۶۵ مرکز بهداشتی و معالجهی فعال بوده و خدمات معالجهی ضروری را به مردم عرضه می دهد که در این خصوص وضع استان زنجان در شمار جایگاه ها بهداشتی نسبت خیلی از استان ها زیاد مطلوب هست.

صائینی به اعمال طرح دگرگونی نظام تندرستی در استان زنجان اشاره کرد و عنوان کرد: یکی از خصوصیت های اعمال طرح دگرگونی تندرستی افزایش خدمات رایگان به مردم در جایگاه ها بهداشتی و پایگاه های تندرستی هست.

معاون بهداشت دانشگاه علوم دکتری استان زنجان ابراز کرد: برای غربالگری سرطان دهانه رحم نیز انجام تست پاپ اسمیر به صورت رایگان در جایگاه ها بهداشتی و پایگاه های تندرستی انجام می شود و برای تمام اشخاص برطبق وضع جسمانی آن ها کارت هایی به رنگ سبز، زرد، نارنجی، قرمز صادر می شود.