تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
فصل سوم «ایرانگرد» نوروز ۹۷ روی آنتن می رود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، جواد قارایی مستندساز در مورد وقت توزیع فصل سوم «ایرانگرد» عنوان کرد: مجموعه مستند «ایرانگرد ۳» پس از سه سال نوروز ۹۷ روی آنتن می رود و ۲ سفر دیگر برای تکمیل و انتهاء تصویربرداریِ این مجموعه باقی مانده هست.  ۹ قارایی با اشاره به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، جواد قارایی مستندساز در مورد وقت توزیع فصل سوم «ایرانگرد» عنوان کرد: مجموعه مستند «ایرانگرد ۳» پس از سه سال نوروز ۹۷ روی آنتن می رود و ۲ سفر دیگر برای تکمیل و انتهاء تصویربرداریِ این مجموعه باقی مانده هست. 

۹

قارایی با اشاره به آخرین سفرهایی که ضروری هست برود، عنوان کرد: سفر به لرستان برای تصویربرداریِ طبیعتِ پاییزی این استان هست و عزیمت به بیابان لوت برای تکمیل عکس ها هوایی و تایم لپس انجام می گیرد. 

  وی عنوان کرد: با تمام توان کوشش می کنیم تا مستندها برای توزیع در نوروز ۹۷ مهیا گردد و امیدوارم پس از این تمام کوشش و دشواری که کشیدیم خوب ترین وقت توزیع را به این مجموعه بدهند. امیدوارم علاوه بر شبکه یک، مقارن در چند شبکه اچ دی مثل شبکه نسیم و شبکه سه هم توزیع گردد تا مخاطبان از عکس ها زیبا و منحصر به فرد ایران با خوب ترین کیفیت لذت ببرند.

این مطلبو از دست ندید!  داغ خشکسالی بر پیشانی تالاب کجی نمکزار نهبندان