تاریخ: ۱۶:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
فستیوال بی‌بدیع گل رز در ایران (اطلاع رسانی تبلیغی)

عجیب است که زیباترین گل‎ها و خوشبوترین گلاب‎های ایران از دل کویر زاده می‌شود. کاشان شهری در ۲۴۰ کیلومتری تهران و در کویر مرکزی ایران قرار گرفته که آب و هوایی گرم و بیابانی و خشک دارد. دو شهر قمصر و نیاسر از اواسط اردیبهشت به مدت دو تا سه هفته میزبان مهمانانی هستند که […]

عجیب است که زیباترین گلها و خوشبوترین گلابهای ایران از دل کویر زاده می‌شود. کاشان شهری در ۲۴۰ کیلومتری تهران و در کویر مرکزی ایران قرار گرفته که آب و هوایی گرم و بیابانی و خشک دارد.

دو شهر قمصر و نیاسر از اواسط اردیبهشت به مدت دو تا سه هفته میزبان مهمانانی هستند که برای حضور در مراسم گلابگیری به این شهرها سفر میکنند. این دو شهر پر از باغهای گلمحمدی و جویبارهای زلالی هستند که لطف بازدید از شهر را برای کسانی که پس از طی کویر به شهر رسیدهاند دوچندان میکند. کاشت گلمحمدی در ایران قدمتی حدود ۷ هزار ساله دارد و مراسم گلاب‌گیری آیینی ۱۰۰۰ ساله است و در آئین مذهبی ایرانیان نیز از ارج و قرب بسیاری برخوردار است. آئین گلاب‌گیری در یکی از جاذبه های توریستی شهر کاشان است و در طول زمان گلاب‌گیری توریست‌های بسیاری برای بازدید از فستیوال گل رز وارد کاشان می‌شوند. با این تفاصیل حیف نیست که خود را از بازدید از این جشنواره محروم کنیم؟

نگران هزینه‌ها نباشید! تخفیفان نخستین و بزرگترین بستر خرید گروهی در ایران امکانی را فراهم نموده است که با بهترین تورهای ایران به جشنواره گلاب‌گیری بروید و کمتر از همیشه هزینه کنید. برای مشاهده تخفیف‌های تور گلابگیری کاشان اینجا کلیک کنید.

تخفیفان علاوه بر تورهای یک روزه جشنواره گلاب‌گیری، تورهای یک روزه زیادی را با تخفیف‌هایی بین سی تا نود درصد ارائه می‌دهد که می‌تواند بهار و تابستانی جاودانه و پر از خاطرات سفر برایتان رقم بزند. (برای مشاهده تورهای یک روزه اینجا کلیک کنید.) قبل از هر اقدامی برای برنامه‌ریزی تعطیلات و آخرهفته‌ها از سایت تخفیفان بازدید کنید و از میان پیشنهادهای شگفت انگیز آخر هفته، رستوران و کافی‌شاپ‌ها، استخر و مکان‌های تفریحی برنامه‌ریزی کنید.