گروه: ورزش
تاریخ: 1:34 :: 2019/08/14
فرکی: بازیکنانم را ارزیابی کردم و آماده شروع لیگ هستیم/ امیدوارم استراماچونی به فوتبال ما کمک کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص دیدار تدارکاتی با استقلال اظهار داشت: برابر تیم قابل احترامی خود را محک زدیم و با هدفی که داشتیم خودمان را مورد ارزیابی قرار دادیم و وضعیت تک تک بازیکنان را […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص دیدار تدارکاتی با استقلال اظهار داشت: برابر تیم قابل احترامی خود را محک زدیم و با هدفی که داشتیم خودمان را مورد ارزیابی قرار دادیم و وضعیت تک تک بازیکنان را رصد کردیم. خوشبختانه بچه‌های ما برابر تیم  استقلال تهران عملکرد خوبی داشتند و نتیجه برای ما مهم نبود.

فرکی بیان کرد: هدفمان این بود تا این بازی را با برد به پایان برسانیم. استقلال ۷، ۸ بازیکن خود را استفاده نکرد و در مجموع ما و سرمربی استقلال به هدفمان رسیدیم.

او در ادامه افزود: نظر هر ۲ سرمربی بر این بود بازی پشت در‌های بسته برگزار شود.۳، ۴ بازیکن ما هنوز به آمادگی لازم نرسیده اند و در جذب بازیکن زمان را از دست دادیم، ولی در مجموع ما بقی بازیکنان شرایط خوبی دارند و من هم از تیم رضایت دارم و آماده شروع لیگ هستیم.

او درباره رفتار استراماچونی و احتمال استعفای او تصریح کرد:به هر حال پاسخ من خیلی مشکلی را حل نمی‌کند و نمی‌توانم در این باره چیزی بگویم، چون در جریان اتفاقات و اخبار واقعی نیستم و نمی‌توانم اظهار نظری کنم. امیدوارم مشکلی خاصی نباشد. برای استراماچونی آرزوی موفقیت کردم و صحبت‌هایی را با هم رد و بدل کردیم. او مرا شناخت و امیدوارم مشکلی نداشته باشد و به فوتبال ما کمک کند.

بیشتر بخوانید:

۳ دیدار تدارکاتی در انتظار شاگردان فرکی

پرسپولیس یک – پیکان صفر/ پیروزی شاگردان کالدرون مقابل خودروسازان

شاگردان استراماچونی مغلوب پیکان شدند