گروه: بلیط
تاریخ: ۲۳:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
فروش چارتری بلیت هواپیما ممنوع گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، اسلامی، گفت: فروش بلیت پرواز‌های برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند. محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

اسلامی، گفت: فروش بلیت پرواز‌های برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم تا در کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران، عمران و آبادانی کشور بیشتر از گذشته ایفای نقش کنیم، گفت: انقلاب اسلامی سربلندی مردم، عمران خستین و تحقق استقلال

وی گفت: با گسترش شهرنشینی احتیاج مبرم و توجه مخصوص به شهرهای جدید در کشور احساس شده و این شهرها یکی از  سرفصل‌های با اهمیت در توسعه حمل و نقل و ایجاد اشتغال اسلامی تصریح کرد: در سال‌های گذشته چندین فاز ساماندهی شهرهای صنعتی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

ساماندهی شهرهای صنعتی باید با کیفیت و افزایش راه‌های دسترسی همراه باشد. اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری و افزایش وسایل حمل و نقل در شهرهای جدید من جمله پردیس در دستور کار ویژه‌ای قرار گرفته هست.

وزیر راه و شهرسازی شاهد آرامش بازار مسکن باشیم.

اسلامی در جمع خبرنگاران در جواب  به تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای کاهش و یا ثبات نرخ مسکن گفت: رشد ۹۰ درصدی نرخ مسکن ذی ربط به تهران هست و ما امید داریم با تثبیت در بازار ارز

وی دنبال کرد: بازار ساخت و ساز و مسکن به صورت طبیعی دچار افزایش نرخ نشده و چنین نوسانات اقتصادی در این بازار به سبب مشکلات برای ثبات بازار ارز در دستور کار خود دارد شاهد ثبات قیمت‌ها باشیم.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: امید داریم با سیاست‌هایی که بانک مرکزی تابع ارائه و درخواست ها هست و فروش بلیت چارتری از اول بهمن ماه ممنوع هست.

این مطلبو از دست ندید!  اعتراض رسمی پرسپولیس به اقدام عربستانی‌ها

وی در مورد افزایش نرخ بلیت هواپیما گفت: بلیت هواپیما بر طبق قانون نیستیم، در نتیجه فروش بلیت پروازهای برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

اسلامی اضافه کرد: چارتر به معنای آن هست که شخصی هواپیما را چارتر کرده یک بسته من جمله اقامت و حمل و نقل را در این بسته چارتری برای خود مدنظر داشته هست که در کمال تأسف در ارائه بلیت چارتری شاهد چنین مزایایی برای مسافران وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قراردادی به مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان با قرارگاه خاتم‌النبیاء برای عملیات اجرایی زیرساخت‌های شهر پردیس و برقی کردن قطار تهران – پردیس منعقد شده هست، گفت: در این پروژه‌ها پیمانکاران مشغول کار می باشند و به زودی اهتمام خواهیم کرد با نظارت زیادتر کیفیت ساخت این پروژه‌ها افزایش یابد.

اسلامی در مورد کارت مصالح ساختمانی، گفت: مصالح ساختمانی تابع ارائه و درخواست ها هست و تمام کوشش ما آن هست که بتوانیم شرکت‌های تولید کنند مصالح ساختمانی را تقویت نماییم.

وی دنبال کرد: هم‌اکنون در بخش تولید مصالح ساختمانی رکود وجود دارد و ما اهتمام داریم با طرح کارت اعتباری

وزیر راه و شهرسازی در مورد راه‌حل دوم برای کنترل بازار مسکن، گفت: در قالب قراردادهای مشارکتی به سازندگان مسکن زمین

اسلامی تصریح نمود: با واگذاری زمین به سازندگان و ارائه کارت مصالح ساختمانی در کوشش هستیم اقشار کم درآمد و متوسط جامعه

وی در مورد تغییر یکباره سه معاون

وزیر راه و شهرسازی گفت: مدت بسیاری از دولت