گروه: بلیط
تاریخ: ۲۳:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
فروش چارتری بلیت هواپیما ممنوع گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، اسلامی، گفت: فروش بلیت پرواز‌های برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند. محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

اسلامی، گفت: فروش بلیت پرواز‌های برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم تا در کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران، عمران و آبادانی کشور بیشتر از گذشته ایفای نقش کنیم، گفت: انقلاب اسلامی سربلندی مردم، عمران خستین و تحقق استقلال

وی گفت: با گسترش شهرنشینی احتیاج مبرم و توجه مخصوص به شهرهای جدید در کشور احساس شده و این شهرها یکی از  سرفصل‌های با اهمیت در توسعه حمل و نقل و ایجاد اشتغال اسلامی تصریح کرد: در سال‌های گذشته چندین فاز ساماندهی شهرهای صنعتی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

ساماندهی شهرهای صنعتی باید با کیفیت و افزایش راه‌های دسترسی همراه باشد. اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری و افزایش وسایل حمل و نقل در شهرهای جدید من جمله پردیس در دستور کار ویژه‌ای قرار گرفته هست.

وزیر راه و شهرسازی شاهد آرامش بازار مسکن باشیم.

اسلامی در جمع خبرنگاران در جواب  به تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای کاهش و یا ثبات نرخ مسکن گفت: رشد ۹۰ درصدی نرخ مسکن ذی ربط به تهران هست و ما امید داریم با تثبیت در بازار ارز

وی دنبال کرد: بازار ساخت و ساز و مسکن به صورت طبیعی دچار افزایش نرخ نشده و چنین نوسانات اقتصادی در این بازار به سبب مشکلات برای ثبات بازار ارز در دستور کار خود دارد شاهد ثبات قیمت‌ها باشیم.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: امید داریم با سیاست‌هایی که بانک مرکزی تابع ارائه و درخواست ها هست و فروش بلیت چارتری از اول بهمن ماه ممنوع هست.

این مطلبو از دست ندید!  قیمت بلیط شاهین شهرداری بوشهر با سپاهان اصفهان ۵۰ درصد کاهش یافت

وی در مورد افزایش نرخ بلیت هواپیما گفت: بلیت هواپیما بر طبق قانون نیستیم، در نتیجه فروش بلیت پروازهای برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

اسلامی اضافه کرد: چارتر به معنای آن هست که شخصی هواپیما را چارتر کرده یک بسته من جمله اقامت و حمل و نقل را در این بسته چارتری برای خود مدنظر داشته هست که در کمال تأسف در ارائه بلیت چارتری شاهد چنین مزایایی برای مسافران وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قراردادی به مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان با قرارگاه خاتم‌النبیاء برای عملیات اجرایی زیرساخت‌های شهر پردیس و برقی کردن قطار تهران – پردیس منعقد شده هست، گفت: در این پروژه‌ها پیمانکاران مشغول کار می باشند و به زودی اهتمام خواهیم کرد با نظارت زیادتر کیفیت ساخت این پروژه‌ها افزایش یابد.

اسلامی در مورد کارت مصالح ساختمانی، گفت: مصالح ساختمانی تابع ارائه و درخواست ها هست و تمام کوشش ما آن هست که بتوانیم شرکت‌های تولید کنند مصالح ساختمانی را تقویت نماییم.

وی دنبال کرد: هم‌اکنون در بخش تولید مصالح ساختمانی رکود وجود دارد و ما اهتمام داریم با طرح کارت اعتباری

وزیر راه و شهرسازی در مورد راه‌حل دوم برای کنترل بازار مسکن، گفت: در قالب قراردادهای مشارکتی به سازندگان مسکن زمین

اسلامی تصریح نمود: با واگذاری زمین به سازندگان و ارائه کارت مصالح ساختمانی در کوشش هستیم اقشار کم درآمد و متوسط جامعه

وی در مورد تغییر یکباره سه معاون

وزیر راه و شهرسازی گفت: مدت بسیاری از دولت