گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
فروش چارتری بلیت هواپیما ممنوع گردید/ رشد ۹۰ درصدی نرخ مسکن ذی ربط به تهران هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم تا در کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران، عمران و آبادانی […]

فروش چارتری بلیت هواپیما ممنوع گردید/ رشد ۹۰ درصدی نرخ مسکن ذی ربط به تهران استبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم شروع عملیات  اجرایی توسعه زیرساخت‌های شهر جدید پردیس و قطار برقی تهران – پردیس با بیان اینکه ما کوشش می‌کنیم تا در کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران، عمران و آبادانی کشور بیشتر از گذشته ایفای نقش کنیم، گفت: انقلاب اسلامی سربلندی مردم، عمران خستین و تحقق استقلال و آزادی را اجرا می‌کند.

اسلامی تصریح کرد: در سال‌های گذشته چندین فاز ساماندهی شهرهای صنعتی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم. ساماندهی شهرهای صنعتی باید با کیفیت و افزایش راه‌های دسترسی همراه باشد.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری و افزایش وسایل حمل و نقل در شهرهای جدید من جمله پردیس در دستور کار ویژه‌ای قرار گرفته هست.

اسلامی در جمع خبرنگاران در جواب به باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای کاهش و یا ثبات نرخ مسکن گفت: رشد ۹۰ درصدی نرخ مسکن ذی ربط به تهران هست و ما امید داریم با تثبیت در بازار ارز شاهد آرامش بازار مسکن باشیم.

این مطلبو از دست ندید!  «گیت‌های الکترونیکی» بهترین «تماشاگر» هفته اول لیگ/ اتفاق بدی می‌‌افتاد چه کسی پاسخگو بود؟

وی دنبال کرد: بازار ساخت و ساز و مسکن به صورت طبیعی دچار افزایش نرخ نشده و چنین نوسانات اقتصادی در این بازار به سبب مشکلات ارزی بوده هست.

وی اضافه کرد: امید داریم با سیاست‌هایی که بانک مرکزی برای ثبات بازار ارز در دستور کار خود دارد شاهد ثبات قیمت‌ها باشیم.

وی در مورد افزایش نرخ بلیت هواپیما گفت: بلیت هواپیما بر طبق قانون تابع ارائه و درخواست ها هست و فروش بلیت چارتری از اول بهمن ماه ممنوع هست.

اسلامی اضافه کرد: چارتر به معنای آن هست که شخصی هواپیما را چارتر کرده یک بسته من جمله اقامت و حمل و نقل را در این بسته چارتری برای خود مدنظر داشته هست که در کمال تأسف در ارائه بلیت چارتری شاهد چنین مزایایی برای مسافران نیستیم، در نتیجه فروش بلیت پروازهای برنامه‌ای به صورت چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با متخلفان برخورد می‌کند.

در حال تکمیل/