گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
فروش میلیاردی نمایش فوتبال در سینماها

خبرگزاری ایلنا: نمایش فوتبال در سینماها با استقبال بسیار خوب مخاطب های همراه گردیده به گونه‌ای که پخش مسابقه ایران و مراکش ۴۵۰ میلیون تومان فروش برای سالن‌های سینما را در پی داشته هست. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته مسابقه ایران و مراکش روز جمعه ۲۵ خردادماه در حدود ۱۱۰ سالن سینما به نمایش درآمد و […]

خبرگزاری ایلنا: نمایش فوتبال در سینماها با استقبال بسیار خوب مخاطب های همراه گردیده به گونه‌ای که پخش مسابقه ایران و مراکش ۴۵۰ میلیون تومان فروش برای سالن‌های سینما را در پی داشته هست.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته مسابقه ایران و مراکش روز جمعه ۲۵ خردادماه در حدود ۱۱۰ سالن سینما به نمایش درآمد و ۲۵ هزار بلیت برای تماشای این مسابقه به فروش رسیده گردید که حدود ۴۵۰ میلیون تومان درآمد حاصل از فروش بلیت‌ها بود. نرخ بلیت هر مسابقه بین ۱۵ الی ۴۵ هزار تومان بود.

سینماهای جنوب شهر و بعضی شهرستان‌ها نرخ بلیت را ۱۵ هزار تومان تعیین کرده بودند، پردیس‌های سینمایی و سینماهای ممتاز نیز نرخ بلیت را ۲۰ هزار تومان معین نمودند. بعضی پردیس‌های سینمایی که در آنان برنامه‌هایی علاوه بر نمایش فوتبال برقرار بود، برنامه‌هایی مثل رابطه زنده با ورزشگاه و علاوه بر این آنالیز و نقد و ارزیابی بازی‌ها؛ نرخ بلیت خود را ۳۰ هزار تومان تعیین کرده بودند. برج میلاد نیز نرخ بلیت را ۳۵ الی ۴۵ هزار تومان تعیین کرده بود.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

از بلیت‌فروشی پخش دومین بازی تیم ملی در مقابل اسپانیا در سینماها نیز استقبال خوبی شده هست به گونه‌ای که سه روز مانده به برپایی این مسابقه؛ حدود ۱۰ هزار بلیت به فروش رفته و تقریباً سانس‌های تعیین شده، تکمیل شده هست. در این‌صورت قسمت سینماهای ایران از نمایش دو مسابقه فوتبال رقمی حدود یک میلیارد تومان خواهد گردید.