گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
فروش بلیط باید طبق قیمت سنا باشد

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،، ، با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشور در دو دیروز بخشنامه تسعیر ارز را منتشر کرد، گفت: بر طبق این بخشنامه، شرکت‌های هواپیمایی طبق نرخ‌های لحظه‌ای ارز نرخ بلیت را تعیین و به فروش می‌رسانند. جعفرزاده تصریح کرد: […]

فروش بلیط باید طبق نرخ سنا باشد/ رعایت تمامی مقررات از سوی شرکت‌های هواپیمایی داخلیرضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،، ، با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشور در دو دیروز بخشنامه تسعیر ارز را منتشر کرد، گفت: بر طبق این بخشنامه، شرکت‌های هواپیمایی طبق نرخ‌های لحظه‌ای ارز نرخ بلیت را تعیین و به فروش می‌رسانند.

جعفرزاده تصریح کرد: در حالتی که بعضی از آژانس‌های هواپیمایی در طی این مدت قیمتی بالاتر از نرخ تعیین شده بلیتی را بفروشند، از سوی بازرسان سازمان هواپیمایی پیگیری می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: شرکت‌های هواپیمایی خارجی مجبور به فروش بلیت هواپیما در ایران با پول رایج کشور می باشند.

وی با اشاره به اینکه در صورت عدم اجرای این قانون از سوی شرکت‌های هواپیمایی خارجی، سازمان هواپیمایی دستورالعمل فروش بلیت با پول رایج ایران را ابلاغ خواهد کرد، گفت: هرگونه عدم رعایت این مبحث برخلاف مقررات می باشد.

جعفرزاده در انتهاء تصریح کرد: تمامی شرکت‌های هواپیمایی باید بلیت خود را طبق نرخ سنا بفروشند.

این مطلبو از دست ندید!  هما: قیمت بلیت پروازها مصوبِ سازمان هواپیمایی است