گروه: بلیط
تاریخ: ۸:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
فروش بلیت چارتری پروازها با نرخ های نجومی؛ تهران-مشهد-تهران ۱٫۷ میلیون تومان گردید

ضمن این‌که حداکثر نرخ بلیت باید طبق نرخ اعلامی توسط ایرلاین ها باشد و توزیع کنندگان بلیت حق هیچ گونه افزایش نرخ خارج از نرخ هایی اعلامی شرکت های هواپیمایی را ندارند. پروازهای چارتری بلای جان حمل‌ونقل هوایی/ناتوانی مشهود سازمان هواپیمایی در نظارتپاسکاری مسافران پرواز تابان بین چارترکننده و دفتر فروشایران‌ایر چارتر مجوزی از هما […]

ضمن این‌که حداکثر نرخ بلیت باید طبق نرخ اعلامی توسط ایرلاین ها باشد و توزیع کنندگان بلیت حق هیچ گونه افزایش نرخ خارج از نرخ هایی اعلامی شرکت های هواپیمایی را ندارند.

پروازهای چارتری بلای جان حمل‌ونقل هوایی/ناتوانی مشهود سازمان هواپیمایی در نظارتپاسکاری مسافران پرواز تابان بین چارترکننده و دفتر فروشایران‌ایر چارتر مجوزی از هما ندارد

این در حالی هست که بلیت پرواز برای آخر هفته به ویژه در مسیرهای پروازی به مقصد مشهد به طور چارتری و با نرخ بالا تا حدود ۸۰۰ هزار تومان (تا لحظه تنظیم گزارش) به فروش رسیده می گردد. به‌عنوان نمونه بلیت پرواز تهران-مشهد هواپیمایی زاگرس هم‌اکنون با نرخ حدود ۷۰۰ هزار تومان به طور چارتری ارائه شده هست.

بلیت پرواز مشهد-تهران نیز وضع قیمتی به مراتب بدتر از مسیر رفت آن دارد. برای این مسیر پروازی بلیت در روز ۱۸ آبان‌ماه (جمعه) با نرخ حدود ۹۰۰ هزار تومان (۸۸۹ هزار تومان) به طور چارتری به فروش رسیده می گردد.

این مطلبو از دست ندید!  اصفهان| سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: تغییر مدیرعامل باشگاه شایعه است

یک سایت سرشناس اینترنتی نیز تقریبا تمام بلیت‌های مسیر تهران-مشهد و برعکس را به طور چارتری ارائه کرده هست. ( (تصویر پایین) در این سایت نرخ بلیت چارتری پرواز مشهد تهران برای روز جمعه حدود ۸۰۰ هزار تومان اتس.