گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
فروش بلیت‌ دربی اصفهان به نفع سیل‌زدگان شمال کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا پس از سیل شمال کشور، چهره‌ها و نهادهای مختلفی همراهی خود با آسیب‌دیدگان را اعلام کردند. این‌بار باشگاه فوتبال سپاهان قرار است عواید بلیت فروشی دِربی اصفهان را به سیل‌زدگان اختصاص دهد. فوتبال‌دوستان اصفهانی می‌توانند متناسب با آنچه که در توان دارند با خرید بیش از […]

بیلت‌‌فروشی دربی اصفهان به نفع سیل‌زدگان شمال کشوربه گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا پس از سیل شمال کشور، چهره‌ها و نهادهای مختلفی همراهی خود با آسیب‌دیدگان را اعلام کردند. این‌بار باشگاه فوتبال سپاهان قرار است عواید بلیت فروشی دِربی اصفهان را به سیل‌زدگان اختصاص دهد. فوتبال‌دوستان اصفهانی می‌توانند متناسب با آنچه که در توان دارند با خرید بیش از یک بلیت در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان گلستان مشارکت کنند.

بنابراین گزارش، هلال‌احمری‌های اصفهان در ورزشگاه نقش‌جهان مستقر خواهند شد و آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی هواداران دو تیم اصفهانی خواهند بود.

گفتنی است دیدار معوقه از هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور بین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن، سه‌شنبه ۶فروردین‌ماه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

این مطلبو از دست ندید!  هما: قیمت بلیت پروازها مصوبِ سازمان هواپیمایی است