تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
فروش آثار نمایشگاه «هفت نگاه» در فرهنگسرای نیاوران

الهه جواهری مدیر گالری الهه و از اعضای فعال نمایشگاه «هفت نگاه» در صحبت با حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: هر ساله حراج بزرگ آثار تجسمی هنرمندان کشور به همت گالری های گلستان، هفت نتیجه، ماه مهر، الهه، والی و آریا با هدف فروش و مساعدت به چرخه اقتصاد در هنر برگزار می شود.   […]

گفتنی هایی در مورد نمایشگاه هفت نگاه الهه جواهری مدیر گالری الهه و از اعضای فعال نمایشگاه «هفت نگاه» در صحبت با حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: هر ساله حراج بزرگ آثار تجسمی هنرمندان کشور به همت گالری های گلستان، هفت نتیجه، ماه مهر، الهه، والی و آریا با هدف فروش و مساعدت به چرخه اقتصاد در هنر برگزار می شود.  

جواهری در جواب به اینکه به چه سبب زیادتر آثار نمایشگاه در سه رشته بوده و آثار کاریکاتور، تصویر، خوشنویسی و گرافیک کمتر رویت می شود، گفت: قرار بر این هست که یک نمایشگاه مخصوص رشته عکاسی برگزار کنیم.

مدیر گالری الهه اهتمام کرد: نمایشگاه «هفت نگاه» سالانه برگزار می شود و در هر مرحله سهمیه رشته ها متمایز هست. سال کنونی آثار نقاشی، ظرفیت و چاپ زیادتر بود؛ محتمل هست سال آینده آثار خوشنویسی، نقاشیخط و کاریکاتور زیادتر باشند و همین جریان چرخشی از حاشیه های نمایشگاه کم و مجال را برای حضور هنرمندان پیشکسوت و جوان فراهم می کند.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت چشم نواز و دیدنی در روستای مرزین + فیلم

وی درکنار اشاره به اظهار فراخوان و بازنگری آثار ارسالی گفته بود: هنرمندانی که در نمایشگاه حضور یافته اند، الزاما از طریق گالری ها ارائه نشده و بصورت آزاد آثار خود را عرضه کرده اند. «