فرهادی باید اسکار را تحریم کند/ اقدام “ترانه علیدوستی” قابل تقدیر است

0
اشتراک

فرهادی باید اسکار را تحریم کند/ اقدام “ترانه علیدوستی” قابل تقدیر است

جمال شورجه کارگردان مطرح سینما و تلویزیون ایران در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص اقدام صورت گرفته مبنی بر ممنوعیت ورود ایرانیان به امریکا از سوی ریاست جمهوری و عکس العمل بازیگر فیلم “فروشنده” گفت: در ابتدای امر من به خانم “ترانه علیدوستی” تبریک می گویم که به خاطر اقدام صورت گرفته از سوی کشور امریکا سفر خود به این کشور و حضور در مراسم اسکار را لغو کردند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور امریکا طی مصوبه ای سفر شهروندان ایران و چند کشور دیگر به امریکا را ممنوع کرد و عدم تمایل برای حضور در این کشور و مراسم اسکار از سوی خانم علیدوستی حرکت بسیار خوبی بود که امیدوارم سرمشقی برای بقیه هنرمندانی باشد که با شنیدن اسم امریکا آب از دهانشان راه می افتد.

کارگردان فیلم “موسی (ع)” با طرح توصیه ای به اصغر فرهادی اعلام کرد: در عین حال به آقای اصغر فرهادی که همیشه به هر دلیلی مورد توجه جشنواره های اروپایی و امریکایی هستند توصیه میکنم که ادامه دهنده این حرکت باشند و امیدوارم این حرکت به آقای فرهادی هم تسری پیدا کند.

جمال شورجه خواستار خروج فیلم “فروشنده” از اسکار ۲۰۱۷ شد و خاطرنشان کرد: امیدوارم اصغر فرهادی در واکنش به عمل نابخردانه “ترامپ” و با توجه به اینکه با این وضعیت نمی تواند به امریکا برود، فیلم خود را از اسکار بیرون آورد و رسماً در اعتراض بر حرکت ترامپ این حرکت جهانی را انجام دهد. این اقدام می تواند پاسخ خوبی به دولت امریکا و شخص دونالد ترامپ بوده و نشان دهنده حرکتی انقلابی از سوی این کارگردان باشد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.