فرمانده سپاه کرمان: مدیریت جاری باید جای خود را به مدیریت جهادی بدهد

0
اشتراک

فرمانده سپاه کرمان: مدیریت جاری باید جای خود را به مدیریت جهادی بدهد

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار غلامعلی ابوحمزه صبح امروز در دومین یادواره شهدای صنعت برق با عنوان ویژه برنامه پدران آسمانی با بیان اینکه چیزی که بیش از هر چیز و بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی ما را نیازمند شهدا می‌کند عبرت‌گیری از شهداست اظهار داشت: اینکه شهدا و ایثارگران ما چه کردند که بعد از گذشت این همه سال هنوز هم نسبت به شهدا و خانواده‌های آنها خضوع داریم.

وی با بیان اینکه امام ‌حسین(ع) همه چیز خود را در راه خدا فدا کرد و خداوند نیز او را عزیز کرد گفت: اسوه شهدای ما امام حسین(ع) است و ما هم اگر می‌خواهیم عاقبت بخیر شویم باید از شهدا درس بگیریم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه افرادی که در کشور به‌دنبال ثروت و مقام هستند در خسران به سر می‌برند و خودشان هم نمی‌دانند بیان کرد: اگر قدرت و ثروت مشکل‌گشا بود افرادی مانند شاه یا صدام که قدرت و ثروت را تماما در اختیار داشتند به تباهی کشیده نمی‌شدند.

وی با بیان اینکه نخستین درسی که ما از شهدا می‌گیریم این است که شهدا عاقل و عاشق بودند افزود: بهترین تصمیم را شهدا گرفتند که در دنیا ماندگار و در عالم دیگر رستگار شدند.

فرمانده سپاه کرمان: مقابله با مفاسد اقتصادی نیازمند برخورد جدی مسئولان استجانشین سپاه کرمان: تحریم‌ها و تهدیدها خللی در اراده ملت ایران وارد نمی‌کندنماینده ولی‌فقیه در سپاه کرمان: شهدا با خون خود در برابر ظلم و ستم ایستادند

ابوحمزه با اشاره به اینکه شهادت گوهری است که خداوند قرار داده تا انسان به عالی‌ترین درجات برساند گفت: چیزی که باید مورد توجه قرار دهیم این است که در تمام امور عقل ‌و عشق را براساس دستورات اسلام مدنظر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه عزت واقعی به مقام، ثروت، تحصیلات و … نیست و باید مراقب باشیم که اینها ما را فریب ندهند افزود: اگر می‌خواهیم عزیز شویم باید نسبت اسلام و ولایت عاقل ‌و عاشق باشیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه مدیریت جهادی ۶ ویژگی دارد که امروز کشورمان به شدت به آنها نیاز دارد بیان کرد: علت اصلی مشکلات امروز کشور این است که از مدیریت جهادی استفاده نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه کار، تلاش، علم، محسابه با خدا، تدبیر و درایت شش محور مدیریت جهادی هستند گفت: در سال‌های دفاع مقدس با مدیریت جهادی بدون هیچ امکاناتی دشمن را شکست داده‌ایم اما امروز با وجود امکانات، منابع و … نمی‌توانیم مشکل اشتغال و گرانی را حل کنیم.

ابوحمزه با اشاره به اینکه امروز باید مدیریت جاری جای خود را به مدیریت جهادی بدهد و دغدغه‌مند فکر کنیم افزود: بعضی‌ها در دستگاه اجرایی عادت کردند که تا ابلاغیه‌ نیامده است دست به سیاه و سفید نمی‌زنند.

‌وی با بیان اینکه باید شبانه‌روز کار کرد و تلاشمان را زیاد کنیم تا رضایت‌مندی مردم را جلب کنیم گفت: در دوران دفاع مقدس شهدا مقید بودند که لقمه حلال و حرام انسان را هدایت می‌کند و در زندگی انسان موثر است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دختر وزیر صمت در لواسانات تهران انبارهای داروهای تاریخ مصرف گذشته داشته و به مردم می‌داده است افزود: این شخص برای عوام فریبی در دادگاه با چادر حاضر می‌شود.

وی با بیان اینکه افرادی در دوران دفاع مقدس از خود مراقبت می‌کردند و عزیز بودند گفت: اما تعدادی از همین افراد بعد از دفاع مقدس به لقمه خود توجه نکردند و به جاده خاکی زدند.

ابوحمزه با اشاره به اینکه اطاعت از ولایت و امامت نکته مهمی است افزود: امام راحل از بطن آیات و روایات این مفاهیم را در زندگی به صورت عملی اجرا کردند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حال حاضر رهبر بی‌نظیر جهان اسلام است گفت: اگر می‌خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم و عاقبت بخیر شویم باید در ولایت ذوب شده و مخلصانه از امامت و ولایت پیروی کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.