تاریخ: ۲۲:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
فرماندار قصرشیرین با دعوت مردم به آرامش خواستار برگشت آنها به منازلشان شد

فرماندار قصرشیرین در ادامه این پیام گفته بود: حالا که شرایط اضطرار را پشت سر گذاشته ایم ، کار تخمین خسارت در روستاهای شهرستان تمتم هست و بازسازی منطقه های لطمه دیده، شروع شده هست.اکبری بیان کرد: در منطقه های شهری نیز بعد از اتمام ارزیابی میدانی، تا چند روز آینده کار بازسازی واحدهای لطمه […]

فرماندار قصرشیرین در ادامه این پیام گفته بود: حالا که شرایط اضطرار را پشت سر گذاشته ایم ، کار تخمین خسارت در روستاهای شهرستان تمتم هست و بازسازی منطقه های لطمه دیده، شروع شده هست.
اکبری بیان کرد: در منطقه های شهری نیز بعد از اتمام ارزیابی میدانی، تا چند روز آینده کار بازسازی واحدهای لطمه دیده شروع می شود.

در ادامه این پیام آمده هست: اکثر از ۱۸ روز هست که شما مردم در چادرها ساکن کردن گزیده اند و زیرا هوا روز به روز به طرف سردی می رود و شرایط زندگانی در چادرها سخت هست، آن دسته از اشخاصی که منازلشان قابل سکونت هست به خانه بر شوند و به مالکان واحدهای تخریب نیز کانکس واگذار می شود.
وی در این پیان بیان کرد: با موافقت استاندار کرمانشاه، خانوارهای زلزله زده قصرشیرین که چادر دریافت کرده اند بعنوان هدیه ناقابل دولت به اشخاص واگذار و شناسنامه های مردم نیز که در ازاء این چادر از آنها دریافت شده، عودت داده می شود.
وی بیان کرد: اطمینان دارم با صبوری و درایت مردم شهرستان، قصرشیرین شیرین تر از قبل خواهد گردید.
قصرشیرین با اکثر از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد.
۳
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ دهاتی استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و برپایه تخمین اولیه دستکم ۳۰هزار واحد مسکونی شهری و روستایی لطمه کلی و جزئی نگاه کردند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:نازنین باباخانی **انتشار دهنده:علی مولوی

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| "آبشار آب ملخ" شاهکار عجیب طبیعت سمیرم+تصاویر