تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
فرماندار: فعالیت مدرسه ها روستایی قصرشیرین از شنبه از سر گرفته می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا، فرامرز اکبری روز پنجشنبه در نشست ستاد بازسازی که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای قصرشیرین برگزار گردید، اضافه کرد: از مجموع یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی این شهرستان، ۳۵۰ واحد، برپایه بررسی بنیاد خانه تخریبی هست و دیگران واحدهای مسکونی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا، فرامرز اکبری روز پنجشنبه در نشست ستاد بازسازی که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای قصرشیرین برگزار گردید، اضافه کرد: از مجموع یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی این شهرستان، ۳۵۰ واحد، برپایه بررسی بنیاد خانه تخریبی هست و دیگران واحدهای مسکونی نیز نیازمند تعمیر و بازسازی هست.
وی گفته بود: به مالکان واحدهای مسکونی روستایی که در روند زلزله موخر تخریب شده اند، علاوه بر اهدای کانکس و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای ساخت، ۱۰۰ میلیون ریال نیز در قالب تسهیلات بدهی الحسنه و ۵۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض اهدا می شود.
فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: در روند زلزله موخر تمام مجموعه دولت پای کار آمدند و توان خود را برای ساخت واحدهای مسکونی این شهرستان به کار گرفته اند.
اکبری اظهارداشت: از تمام حجم ها و ابزارها موجود برای ساخت واحدهای مسکونی روستایی تخریب شده متاثر از زلزله موخر استفاده می شود.

این مطلبو از دست ندید!  قرآنیان طی سال جدید به انتقال مفاهیم آیات الهی در جلسات بپردازند

۳
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ دهاتی استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و برپایه تخمین اولیه دستکم ۳۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی لطمه کلی و جزئی نگاه کردند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشاردهنده:علی مولوی