فراخوان نخستین جشنواره هنرهای رادیویی لارستان منتشر شد

0
اشتراک

فراخوان نخستین جشنواره هنرهای رادیویی لارستان منتشر شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، نخستین جشنواره هنرهای نمایشی ویژه شهرستان های جنوب فارس، اسفند ماه امسال در لارستان برگزار می شود.

محمد علی شامحمدی رییس انجمن گویندگی و دوبله لارستان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: جشنواره هنرهای رادیویی نه تنها در استان بلکه در کشور به عنوان یک اتفاق فرهنگی و هنری جدید از آن یاد می شود و لارستان بعد از شیراز ، تنها شهرستان فارس است که دارای تشکیلات اداری جهت فعالیت حرفه ای در این رشته است.

وی افزود: پس از یک سال و نیم که از تاسیس انجمن گویندگی و دوبله لارستان می گذرد برآن شدیم تا داشته های علمی هنرجویان این رشته را در قالب نخستین جشنواره هنرهای رادیویی محک بزنیم.

شامحمدی ادامه داد: همزمان با برگزاری برنامه های جنبی از اساتید مطرح گویندگی کشور جهت بالابردن سطح کیفی جشنواره و همچنین سطح علمی هنرجویان استفاده می شود.

شامحمدی بخش های این جشنواره را در دو قسمت مجزا برشمرد و افزود: بخش رقابتی فراخوان نخستین جشنواره هنرهای رادیویی لارستان به گویندگی، نویسندگی و تولیدات رادیویی اختصاص دارد و در بخش ویژه (آزاد) گویش های محلی مورد نظر است.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، هنرجویان و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند کد رشته مورد نظر خود را که در پوستر این جشنواره قید گردیده به شماره ۰۹۳۹۴۱۱۲۳۱۳در فضای مجازی تلگرام ارسال کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.