گروه: مجله
تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
فراخوان جشنواره منطقه ای سینمای جوان انتشار یافته گردید/ حاضر بودن در کاشان

جشنواره منطقه ای کاشان در سه قسمت مسابقه فیلم کوتاه، فیلمنامه و تصویر برگزار می شود. قسمت فیلم دربردارنده سه قسمت مسابقه، جنبی و قسمت ویژه هست. قسمت ویژه دربردارنده فیلم هایی با نگاه ویژه به مبحث گردشگری و فرهنگ جایی در منطقه فرهنگی کاشان هست. قسمت فیلمنامه نیز به منظور کشف استعدادهای جوان در […]

جشنواره منطقه ای کاشان در سه قسمت مسابقه فیلم کوتاه، فیلمنامه و تصویر برگزار می شود. قسمت فیلم دربردارنده سه قسمت مسابقه، جنبی و قسمت ویژه هست. قسمت ویژه دربردارنده فیلم هایی با نگاه ویژه به مبحث گردشگری و فرهنگ جایی در منطقه فرهنگی کاشان هست.

قسمت فیلمنامه نیز به منظور کشف استعدادهای جوان در زمینه فیلمنامه نویسی و با دقت به ارزش این حوزه به عنوان زیرساخت تولید فیلم در سه قسمت آزاد، اقتباسی و ویژه برگزار می شود.

فیلمنامه های ارسالی ضروری هست بر مبنای وقت حداکثر ۲۵ دقیقه نوشته و نباید تولید شده باشند. فیلمنامه ها از طریق هیات داوران تشکیل شده از سه کارشناس و هنرمند داوری خواهند گردید.

قسمت تصویر جشنواره نیز دربردارنده ۲ قسمت مجموعه تصویر و تک تصویر هست. تصویر ها از طریق هیات داوران تشکیل شده از سه کارشناس و هنرمند داوری خواهند گردید.