تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
فتاح: دادن وعده‌های غیرعملی از سوی کاندیداها حق‌الناس است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس، پرویز فتاح،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در شامگاه نهم اردیبهشت مهمان برنامه تهران بیست شد. فتاح در ابتدای این گفت‌وگو ضمن اشاره به ماموریت های اصلی کمیته امداد به موضوع مهم اشتغال اشاره کرد و گفت: اصلی ترین وظیفه کمیته امداد ایجاد اشتغال و توانمند […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس، پرویز فتاح،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در شامگاه نهم اردیبهشت مهمان برنامه تهران بیست شد.
فتاح در ابتدای این گفت‌وگو ضمن اشاره به ماموریت های اصلی کمیته امداد به موضوع مهم اشتغال اشاره کرد و گفت: اصلی ترین وظیفه کمیته امداد ایجاد اشتغال و توانمند سازی است که در راستای این امر در سال گذشته ۱۷۴ هزار خانواده از پوشش کمیته امداد خارج شدند که ۳۵ درصد از این تعداد به خوداتکایی و اشتغال رسیدند.

وی در ادامه افزود: مستمری که افراد تحت پوشش کمیته امداد میگیرند به هیچ عنوان به معنای حقوق ثابت نیست بلکه کوتاه مدت و موقت است.

ریاست کمیته امداد با بیان این نکته که نزدیک به ۲۰۰۰ کودک یتیم تحت پوشش سازمان قرار دارند گفت: کمک های مردمی و حمایت از این کودکان به اندازه ای است که به ازای هر یک از این کودکان ۵ حامی وجود دارد.

این مطلبو از دست ندید!  فریدون مشیری، شاعر دلاویزترین شعر جهان

فتاح در ادامه گفت‌وگوی خود به موضوع انتخابات و مناظرات نیز اشاره کرد و گفت: نامزدها دقت کنند که بالابردن توقعات در مردم در صورتی که این توقعات و وعده ها عملی نشود، کارصحیحی نیست و حق الناس است.
وی در پایان افزود: نهضت خدمت رسانی به محرومین و رسیدگی به وضعیت مستضعفین ماموریت اصلی کمیته امداد است که همه تلاش ما نیز در همین راستا است.

برنامه تهران بیست به تهیه کنندگی میرمحمدحسین رضوی، با موضوع رسیدگی به مشکلات و بیان مسائل شهر تهران، روزهای زوج روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

برچسب ها: