گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
فتاحی: بلیت فروشی در اختیار سازمان لیگ و هیئت ها نیست/ ما سرمایه ای به اسم تماشاگر داریم که خیلی از کشورها ندارند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید فتاحی قبل از شروع بازی تیم‌های نساجی مازندران و استقلال در مورد جو ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر گفت: من چند بار در این ورزشگاه حضور داشتم و شاهد بودم که وقتی حتی تیم نساجی شکست هم می‌خورد، تماشاگران‌شان رقیب و تیم خود را هم تشویق […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید فتاحی قبل از شروع بازی تیم‌های نساجی مازندران و استقلال در مورد جو ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر گفت: من چند بار در این ورزشگاه حضور داشتم و شاهد بودم که وقتی حتی تیم نساجی شکست هم می‌خورد، تماشاگران‌شان رقیب و تیم خود را هم تشویق می‌کنند.

وی در مورد روند فروش بلیت‌ها به طور الکترونیکی تصریح نمود: نه سازمان لیگ و نه هیئت‌های فوتبال، بلیت نمی‌فروشند. از سال گذشته، بلیت‌‌فروشی را در اختیار باشگاه‌ها قرار داده‌ایم.

مسئول برپایی مسابقات سازمان لیگ در مورد ناراحتی تماشاگران از تغییر زمان برپایی بازی گفت: ما تنها ۴۵ دقیقه زمان بازی را عوض کردیم. تیم ملی والیبال امروز و فردا بازی دارد و به احترام تماشاگران، بازی نساجی – استقلال و پرسپولیس – سپیدرود را ۴۵ دقیقه دیرتر برگزار می‌کنیم.

فتاحی در ارتباط با حضور پرشور تماشاگران در این دیدار عنوان نمود: ما سرمایه‌ای به اسم تماشاگر داریم که خیلی از کشورها ندارند. عرب‌ها هزار کار انجام می‌دهند و پاداش می‌گذارند تا تماشاگر به ورزشگاه‌ها بیاورند. در کمال تأسف زیرساخت‌های ما در ورزشگاه‌ها درست نیست. اگر نساجی ورزشگاه ۵۰ هزار نفری داشت، دو مرتبه هم پر می‌شد. ما باید ابزارها ورزشگاه‌ها مثل سرویس‌های بهداشتی، صندلی‌های تماشاگران و … را تقویت نماییم تا استقبال تماشاگران زیادتر گردد.

این مطلبو از دست ندید!  لیگ ملت‌های والیبال ـ ارومیه‌| نحوه بلیت‌فروشی به ضعف هیئت والیبال آذربایجان غربی برمی‌گردد